Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BirPortal WordPress Blog Teması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Birindir Portal ve Blog teması, birtema.com tarafından geliştirilmiş wordpress blog teması portal site yapmak için hazırlanmış bir WordPress temasıdır.

Birindir Portal ve Blog teması, yedi farklı renk seçeneği ve responsive özelliğine sahip bir temadır. Yönetim panelinden bu renk seçeneklerini tek bir tıklama ile değiştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde yönetim bölümünden ana sayfa görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.  Panelinizde bulunan makale sekmesinde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa diziliminden birisini bir tıkla aktif edebilirsiniz. Tema panelinizde bulunan kategori bölümünden bir tık ile sizin için hazırlanan kategori sayfası opsiyonları arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Dünyanın en büyük blog sitelerinin kullanmaya başladığı emoji sistemini sizler için temaya entegre edildi. Gerek arama motorlarının yeni kriterleri arasında bulunan gerekse sitenizin dosya boyutuna etki edecek olan iconlarınızı png/jpg gibi dosyalama türlerinden arındırılarak svg olarak entegre edildi. Birportal teması web sitesi yöneticilerinin fotoğraf ve video galerisi oluşturmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı ve reklamlarınızı oluşturabilirsiniz. Arama motoru dostu ve mükemmel SEO yapısına sahip bu temanın fiyatı kurulum dahil bir domain için 200 TL’dir.

WordPress temaları konusunda uzmanlaşmış ekipleri ile onlarca temayı Türk web sitesi sahiplerine sunan birtema ekibine yazılımara ailesi olarak teşekkür ederiz.

 

Birindir Portal ve Blog teması

 

 

BirPortal WordPress Blog Teması YAPILAN YORUMLAR
  • Anıl
    1 sene önce

    Çok güzel görünüyor. Demosu da oldukça başarılı. Yakın zamanda düşünebilirim. Bir site açmak istiyorum.