Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Privacy Eraser Free 4.46

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Privacy Eraser Free  – Bilgisayar Geçmişini Temizleme Yazılımı

 

Privacy Eraser,  internet ve bilgisayar aktivitelerinizin tüm geçmişini temizleyerek Internet gizliliğini korumak için kullanacağınız bir yazılımdır.

Privacy Eraser, Internet Explorer ve MSN Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari ve Opera gibi popüler web tarayıcılarını destekler. Pro sürümünde, ACDSee, Adobe Reader, Microsoft Office, WinZip, WinRAR, Real Player, Media Player ve diğerleri gibi en popüler programları destekleyen 200 ücretsiz eklentisi bulunmaktadır.

Program sayesinde sadece tek bir tıklama ile, hızlı bir şekilde internet önbelleğini silebilirsiniz. Çerezleri, tarama geçmişini, adres çubuğu geçmişini, adresleri, otomatik tamamlama formu geçmişini, kayıtlı şifrelerinizi ve tarayıcınızın index.dat dosyalarını, son belgeleri, geçici dosyaları, geri dönüşüm kutusunu, panoda ki verileri,  dns ön belleğini, bellek dökümlerini, hata raporlarını ve çok daha fazlasını.

Bu yazılım ile sileceğiniz dosyalardan emin olmalısınız. Çünkü sildiğiniz dosyaları bir daha geri almanız asla mümkün olmayacak. Böylece başkaları da sildiğiniz dosyaları tekrar geri getiremez.

 Privacy Eraser Free

 

Privacy Eraser Free 4.46 BENZER İÇERİKLER
Privacy Eraser Free 4.46 YAPILAN YORUMLAR
  • Emir
    2 sene önce

    Tek tek uğraşmaktansaböyle bir program sayesindebütün çerezlerden kurtulmak daha kolay olur herhalde.