Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Qemu Simple Boot 1.3

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

ISO Dsyasını Test Etme Programı

Qemu Simple Boot, ISO dosyaları ile ön yükleme aygıtı oluşturmak için kullanacağınız oldukça basit ve ücretsiz bir test yazılımdır.

Qemu Simple Boot programı kullanarak ISO dosyalarından bir kurulum CD’si veya USB’si oluşturmadan önce bir test yapabilirsiniz. Daha doğrusu, USB veya CD ile kurulum için en iyi ve kullanışlı bir çözümdür. Aksi takdirde bozuk olduğunu bilmeden hazırlayacağınız CD’niz çöp olacak yada USB’niz kullanılamayacak. Bununla beraber gereksiz yere de zaman kaybetmiş olacaksınız. ISO dosyaları USB’ye yazdırma işlemini başlatmadan önce, ISO dosyasını test edebilirsiniz. İşlem tamamlandığında ISO dosyasının bozuk olup olmadığı ile ilgili sonuca ulaşacaksınız.

Programın kullanımı oldukça basittir. Sıkıştırılmış paket içerisindeki dosyayı istediğiniz bir yere çıkarttıktan sonra, ‘Qsib.exe’ dosyasını çalıştırın. Sonrasında ISO dosyasını seçerek “QEMU Testi Başlat” butonuna basın.

Qemu Simple Boot

Qemu Simple Boot 1.3 YAPILAN YORUMLAR

 

  • MarfaCima
    7 ay önce

    USB ile windows kurulumu yapmak için bu programı kullandım. ayrıca çok kolay olduğunu söylemeliyim