Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Registry Life 3.46

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Sistem Kayıt Defteri Optimizasyon Programı

Registry Life, kayıt defteri hatalarını düzeltmek suretiyle bilgisayarın hız performansını arttırmak için kullanacağınız bir sistem kayıt bakım programıdır.

Sistem kayıt defteri, işletim sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir. Kayıt defteri üzerinde zaman içerisinde hatalar oluşması kaçınılmazdır. Sürekli olarak bilgisayara yüklenen ve sonradan kaldırılan programlar nedeni ile, kayıt defteri içerisinde bir çok değişiklik olur. Bununla beraber kaldırılan dosyaların izleri kalabilir. Tüm bu nedenlere bağlı olarak gelişen kayıt defteri hataları sistem hızını düşürür veya kararsız çalışmaya yol açar.

Registry Life, bu gibi durumlardan kaynaklanan sistem kayıt defteri hatalarını onarmak ve sistem kayıt defterini optimize etmek için sizlere ücretsiz olarak yardımcı olur. Program görsel olarak bulunan ve onarılan hataları görmenizi sağlar.

Registry Life

 

 

Registry Life 3.46 YAPILAN YORUMLAR