Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Safe Startup 4.09

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Safe Startup  – Başlangıçta Açılan Programları Düzenleme Programı

Safe Startup, bilgisayar açılışında otomatik olarak başlayan programları bildirmek sureti ile başlangıç programlarını yönetme imkanı sağlar.

Bilgisayara ilk defa kurduğunuz programların bir çoğu, kendilerini açılışta otomatik başlatmaya ayarlarlar. Zamanla bu yüzden bilgisayarın açılış hızında düşme olması kaçınılmazdır. Aslında bir çok programın bilgisayar açılışında otomatik olarak başlamasının çok bir önemi yoktur. Bu tip programların başlangıçta otomatik açılması özelliğini devre dışı bırakmak, bilgisayarın açılış hızını arttırmak için büyük ölçüde yeterli olacaktır.

Safe Startup, sizlere açılışta otomatik başlayan programları raporlar. Program ile istenmeyen veya gereksiz programları, casus yazılım ve hatta virüsleri durdurabilirsiniz. Program, kazara silinen başlangıç kayıtları kurtarmak için fonksiyon içerir. Yanlışlıkla otomatik başlangıçta bazı önemli dosya sildiğiniz de, bu silme işlemini geri alabilirsiniz ve her şey eski durumuna dönecektir. Aynı şekilde başlangıçta otomatik çalışmasını istediğiniz programları da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Safe Startup

Safe Startup 4.09 YAPILAN YORUMLAR