Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Safe Startup 4.12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Safe Startup  – Başlangıçta Açılan Programları Düzenleme Programı

 

Safe Startup, bilgisayar açılışında otomatik olarak başlayan programları bildirmek sureti ile başlangıç programlarını yönetme imkanı sağlar.

Bilgisayara ilk defa kurduğunuz programların bir çoğu, kendilerini açılışta otomatik başlatmaya ayarlarlar. Zamanla bu yüzden bilgisayarın açılış hızında düşme olması kaçınılmazdır. Aslında bir çok programın bilgisayar açılışında otomatik olarak başlamasının çok bir önemi yoktur. Bu tip programların başlangıçta otomatik açılması özelliğini devre dışı bırakmak, bilgisayarın açılış hızını arttırmak için büyük ölçüde yeterli olacaktır.

Safe Startup, sizlere açılışta otomatik başlayan programları raporlar. Program ile istenmeyen veya gereksiz programları, casus yazılım ve hatta virüsleri durdurabilirsiniz. Program, kazara silinen başlangıç kayıtları kurtarmak için fonksiyon içerir. Yanlışlıkla otomatik başlangıçta bazı önemli dosya sildiğiniz de, bu silme işlemini geri alabilirsiniz ve her şey eski durumuna dönecektir. Aynı şekilde başlangıçta otomatik çalışmasını istediğiniz programları da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Safe Startup

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Safe Startup 4.12 BENZER İÇERİKLER
Safe Startup 4.12 YAPILAN YORUMLAR