Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Screenpresso 1.7.5

Rate this post

Screenpresso – Ekran Resmi ve Videosu Kayıt Programı

 

Screenpresso, masaüstü ekran resmi çekmek ve masaüstü ekran videosu çekmek için kullanacağınız en profesyonel yazılımdır.

 

Bir çok ekran yakalama programı inceledik ve indirmeye sunduk. Bu program diğerlerinden çok daha farklı. Özellikle çeşitli alanlarda detaylı sunumlar yapmak isteyenler açısından yüksek verimliliğe sahip bir ekran yakalama programı.

Screenpresso, basit olarak ekran resmi çekmek ile sınırlı bir program değil. Resmi çektikten sonra, resim üzerinde yapacağınız düzenlemeler oldukça profesyoneldir. Çektiğiniz resimde işaretlemek istediğiniz ayrıntılar için çok sayıda işaretçi ve vurgulama araçları yer almaktadır. Yine aynı şekilde ekran videosu çekme işi içinde oldukça kolaylık sağlamış.

Ekran videosunu çekmek için önce bazı ayarları ayarlar seçneğinden yapmanız iyi olacaktır. Zaten açılan pencerede ayarlar iiçi bir ikon göreceksiniz. Buna bastıktan sonra kamera ses ayarları ve seçimini yapmakla beraber kayıt formatını MP4 olarak seçmeniz gerekiyor. Denediğimizde mükemmel bir ses kalitesi ile kayıt gerçekleştirdiğini gördük. Kullanımı son derce kolay ve ücretsizdir.

Screenpresso

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Screenpresso 1.7.5 YAPILAN YORUMLAR