Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Security Process Explorer 1.6

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Gelişmiş Görev Yöneticisi Uygulaması

Security Process Explorer, bilgisayar açılış hızını yükseltmek amacı ile manuel ayarlamalar yapmak için kullanacağınız ücretsiz bir programdır.

Bilgisayar üzerinde kurulan programların zamanla sistem kaynaklarını tüketmesi nedeni ile, ciddi performans kayıpları yaşatır. Bilgisayarın açılış ve kapanış hızı bu nedenle özellikle olumsuz etkilenmektedir.

Security Process Explorer, bilgisayar açılış ve kapanış hızını arttırmak için size kolaylık sağlar. Tek bir pencerede tüm çalışan uygulamaları görebilir ve onları yönetebilirsiniz. Program sayesinde CPU kullanım risk seviyesini de takip edebilirsiniz. Böylece hem CPU kullanımı hemde bellek kullanımı üzerinde ki aşırı yüklenmeleri kontrol altına alabilir, gereksiz uygulamaları sonlandırırsınız.

Security Process Explorer, casus, virüs, trojan ve arka kapılar gibi her hangi bir zararlı yazılım içermez. Glarysoft tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Programı sitemizden indirip hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Security Process Explorer

Security Process Explorer 1.6 YAPILAN YORUMLAR