Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SF Emlak Takip 1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 rating, 1 votes)
Loading...

Emlak Takip Programı

SF Emlak Takip Programı ile sınırsız kira işlemleri, satılık konutlar, talep formları, cari hesapları, rehber kayıtları oluşturabilir ve rapor alabilirsiniz.

SF Emlak Takip, kullanımı oldukça basit bir program olmakla beraber, işletmenizin işlerini kolaylaştıracak işlevselliklere sahiptir. Müşteri kayıtları oluşturabilir ve oluşturduğunuz müşteri kayıtlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Emlakçılık yapıyorsanız eğere, elinizin altında bulundurarak kullanacağınız bu program ile, kiralık daireleri, kiralık dükkanları, satılık arsaları, satılık dükkanları ve satılık daireleri kayıt ederek, daha sonra bunlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonra yaptığınız çalışmaların genel raporlarını alabilirsiniz.

Emlak takip programı arayanların denemeleri gereken bu yazılımın hangi ücretle satıldığını bilmiyoruz fakat biz denediğimizde oldukça kullanışlı olduğunu gördük. Programın sağ üst tarafında satın almaya yönlendiren bir link var. Bu linke tıklayarak programın ücretini öğrenebilirsiniz.

SF Emlak Takip

 

 

SF Emlak Takip 1.0 YAPILAN YORUMLAR