Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Skype Linux 4.3.0.37

Rate this post

Skype Linux, görüntülü ve sesli iletişim teknolojisinin geldiği en üst seviye diyebiliriz. Bunun dışında kontör ve skype telefonu alarak, çok ucuza konuşma paketine sahip olabilirsiniz.

Skype Linux, bilgisayar, tablet ve bütün akıllı telefonlarda kullanılabilen en popüler görüntülü iletişim programıdır. Türkiye, almanya, Fransa, Rusya, Amerika, Japonya, Sibirya ve neresi olursa olsun hiç farketmez; dünyanın her yerindeki yakınlarınızla ücretsiz ve hatta görüntülü sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbet programları arasında en verimli ve en kaliteli görüntü desteğine sahip olması ve gerektiğinde konferans özelliğine de sahiptir.

Skype Linux

Bu program sayesinde, sohbet anında yazılı mesaj, link ve dosya paylaşımları da yapabilirsiniz. Bilindiği üzere, Microsoft tarafından MSN messenger hizmeti dudurulumuş olup, messenger hesapları Skype’a taşınmıştır. İlk defa kullanmak isteyenler ise, alacakları bir Microsoft hesabı ile programı kullanabilirler. Görüntülü sohbetin gerçekleşmesi için, mutlaka bir ses kartı, mikrofon ve kameranız olmalıdır.

Kullanımı son derece kolaydır. Kişi arama bölümünden, Microsoft hesabı olan tanıdıklarınıza davet göndererek karşılıklı olarak birbirinizi eklemeniz gerekiyor. Daha sonra kişi listenizdeki herhangi birine çağrı göndermeniz yeterlidir. İndireceğiniz sürüm Ubuntu32 sürümüdür.

Skype Linux 4.3.0.37 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Bahadır
    3 sene önce

    Harika bir program. Üstüne tanımam kim ne derse desin