Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soda Player 1.4.2

Rate this post

Soda Player  – Gelişmiş Özellikli Video Oynatma Programı

 

Soda Player, şimdiye kadar yapılmış en özellikli video oynatma programı. Kullanıldığında yapımcının iddiasına hak vermemek elde değil.

Soda Player, gerçekten de çok fazla gelişmiş özellikleri bir arada bulunduran bir video oynatıcı. Aynı zamanda tüm Apple TV’leri ve Android TV modern televizyonları destekler.  Akıllı TV motoru video ve ses parçaları kodlaması yapmadan codec’i cihazınız tarafından desteklenecektir. Windows ve Mac Donanım kodlama (trancoding yalnızca kullanılan kesinlikle gerekli değildir) gerektirmeden 5.1 ve 7.1 surround ses desteği sağlar.

4K videolar için 1080P desteği ile beraber alt yazı desteğine de sahiptir. Ayrıca alt yazı için dünyanın en büyük veri tabanına sahiptir. Tüm ses formatları ve codec’leri desteklemesi ile beraber H.264 ve HEVC / H.265 şifresini çözmüştür. Programın BitTorrent video dosyaları için Playlist desteği de bulunuyor.

En can alıcı özelliği ise; IP gizleme özelliği ile gizliliğinizi koruyarak online film izleme huzuru ve keyfi verir. Aslında sadece özelliklerinin bir kısmından bahsettiğimiz bu programın kullanımı ise ücretsizdir.

Soda Player

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Soda Player 1.4.2 YAPILAN YORUMLAR