Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Songr ikon

Songr 1.9.0.0

Please wait...

Songr  – Ücretsiz Müzik Dinleme ve İndirme Yazılımı

 

SongrGrooveshark, Prostopleer, MusicSearch, YouTube gibi birden çok web hizmetlerinden yararlanarak, masa üstüne müzik indirmek ve müzik dinlemek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Programın kendi dahili arama motorunu kullanarak, şarkıcı adına veya şarkı ismine göre elde ettiğiniz arama sonuçlarında, hoşunuza giden parçaları online olarak dinleyebilir, dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Direk şarkılara ulaşarak, tek bir tıklamayla indirebileceğiniz harika bir programdır.

Hiç bir müzik indirme programı bu kadar kolay ve kullanışlı olmamıştı. Arama yaptığınız sonuçlara oldukça çabuk ulaşabiliyor. Şarkıları çevrim içi dinlemek istediğinizde, varsayılan medya oynatıcınız windows media player ile direkt olarak dinleyebilirsiniz. Ücretsiz olan bu kullanışlı programı indirerek, sizlerde özgürce müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Programın bu sürümü ‘Portable’ olup, kurulum gerektirmemektedir.

Songr

Özellikler:

 Yoplam 36 arama motoru kullanarak arama yapar.
 Youtube videolarını indirirken mp3 formatına dönüştürebilir.
 Şarkı listelerini akıllı sıralama.
 Mp3 dosya tıklamasında media playeri direkt olarak açar.
 Otomatik güncelleme.
 Otomatik mod.
 Yazım denetleyicisi.
 Kayıt dosyası.
 Reklamsız ve kısıtlamasız ücretsiz.

 

Desteklediği MP3 Arama Motorları:

 BeeMp3.com
 DilanDau.com
 4shared.com
 Goear.com
 Hypster.com
 Iask.com,
 JustHearIt.com (YouTube videos)
 Kohit.net
 Mp3000.net
 Mp3Realm.org
 Mpeg-Search.com
 Skreemr.com
 Socbay.com
 Soso.com
 Wrzuta.pl

Desteklediği Diller: İngilizce, Español, Deutsch, portekizce, Français, Italiano, Norsk, Dansk, Nederlands, Türkçe, Български, Magyar, çince (Geleneksel), Latviešu, Româna, 한국어, Endonezya, Català, Ελληνικά, İbranice, Polski, Euskera, Русский, Svenska, Nederlands

Songr 1.9.0.0 YAPILAN YORUMLAR