Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SpeedyFox 2.0.25

Rate this post

SpeedyFox  – Tarayıcı Hızlandırma Programı

 

SpeedyFox, web tarayıcı hızlandırma programı. Opera, İnternet Explorer, Chrome, Vivaldi, Firefox, Thunderbird, yandex.browser gibi tarayıcıları hızlandırır.

Program ile, yukarıda bahsi geçen internet tarayıcısı açılış hızını üç kat daha fazla arttırarak, sizi sıkan zaman kayıplarını telafi eder.  Çoğunlukla profil veritabanı bölünmeleri veya parçalanması nedeni ile oluşan tarayıcı yavaşlamaları, profil veritabanını birleştirmek sureti ile çözer.

Veritabanı birleştirme işlemi anında, profil verilerinde herhangi bir kayıp yaşanmaz. Sadece parçalanmış veriler birleştirilir. Tarayıcılar optimize sonrası gerçekten önemli ölçüde daha hızlı olur. Kullanımı son derece kolaydır. Sadece optimize etmek istediğiniz profili seçip,  ‘Optimize’ düğmesine basmanız yeterlidir.

Tarayıcı açılış hızı düşüklüğü konusunda sıkıntılı olan kullanıcıların bu programı indirip bilgisayarlarına kurması, onları bu sıkıcı durumdan kurtarmaya yetecektir. Programın kullanımı ücretsizdir. MAC sürümünü indirmek için diğer indirme butonuna tıklayın.

SpeedyFox

SpeedyFox 2.0.25 YAPILAN YORUMLAR