Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spin 3D Mesh Converter Software 3.01

Please wait...

Spin 3D Mesh Converter Software – 3D Dönüştürme Programı

 

Spin 3D Mesh Converter Software, 3D dosyaların içeriklerini görüntüleme ve daha sonra bunları OBJ, PLY, STL, 3DP veya 3MF gibi diğer biçimlere dönüştürmek için geliştirilmiştir.

CAD yazılımı yüklü olduğu bilgisayarlarda kendi içeriğine erişmek istiyorsanız, yine bu programdan faydalanabilirsiniz. Uygulama sezgisel bir arayüze sahip olmakla beraber, kullanıcı dostu bir programdır.  3D dosyaları tek tek ekleyebilirsiniz, ya da bulundukları yere göz atarak tüm klasörleri seçebilirsiniz. Alternatif olarak, sürükle bırak yöntemi ile kolayca dosyaların içeri aktarımını yapabilirsiniz. Listenizi oluşturduktan sonra, ayrıca işleyeceğiniz öğeler için hedef klasörü seçmeni yeterlidir.

Spin 3D kullanım işlevselliği için yalnızca fareyi kullanarak seçilmiş dosyanın içeriğinin ön izlemesini görüntüleyebilir, ayrıca fare tekerleği döndürerek yakınlaştırma düzeyini ayarlayabilirsiniz. Desteklenen dosyalar,  OBJ, 3DP, 3MF, PLY veya STL. Programın kullanımı çok fazla deneyim gerektirmemektedir. Biraz deneme ile rahatça kullanabilirsiniz.

Spin 3D Mesh Converter Software

 

 

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Spin 3D Mesh Converter Software
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Spin 3D Mesh Converter Software 3.01 YAPILAN YORUMLAR