Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SUPERAntiSpyware Free 6.0.1264

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

SUPERAntiSpyware Free Edition  – Casus Yazılım Silme Programı

SUPERAntiSpyware Free Edition, dünyada en çok indirilen ve bizimde bilgisayarlarımızda eksik etmediğimiz bir güvenlik yazılımı.

Özellikle, Spyware, Adware ve Malware, Truva atları, dialer, solucanlar, Keylogger, Parazitler, Rootkits, Rogue Güvenlik Ürünleri gibi bilgisayarınıza zarar verebilecek; sadece zarar vermekle kalmayıp, kişisel verilerinizide tehdit edebilecek bir çok zararlı yazılımları temzilemek için kullanabilirsiniz. Yazılım; bilgisayarınızdaki diğer koruma programlarıyla çakışmayacak şekilde tasarlanmış olup, sistem kaynaklarınızı zorlmayacak hafifliktedir.

SUPERAntiSpyware Free Edition,  sık kullanılan özelliklere kolay ulaşabileceğiniz bir menu sistemine sahiptir. Ayrıca programın içerisinde entegre olan onarım araçları ile, sistem kayıt defterini onarabilirsiniz. Yazılım dokunmatik ekranlarda kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Tam tarama ve hızlı tarama seçenekleri olan bu yazılımı kullanmak, düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Piyasada en çok kullanılan bu casus temizleme programı işinizi fazlasıyla görmeye yetecektir.

SUPERAntiSpyware

 

 

SUPERAntiSpyware Free 6.0.1264 BENZER İÇERİKLER
SUPERAntiSpyware Free 6.0.1264 YAPILAN YORUMLAR