Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SuperSimple Video Converter 2015

Rate this post

SuperSimple Video Converter  – Ücretsiz Video Dönüştürme Programı

 

SuperSimple Video Converter, video dönüştürmek için kullanacağınız ücretsiz video dönüştürme programı. Programın ücretli ve daha yeni sürümleri de bulunuyor.

Her video oynatma programı kendine özgü özellikler ile geliştirilmiş olup, kendine uygun kodekler ile yada video formatları ile çalışmaktadır. Bazı video programları bir çok kodek veya video formatlarını desteklese de, bir çoğu bu konuda kısıtlı desteğe sahiptir.

Bu yüzden elinizde çektiğiniz bir video dosyasını, kullandığınız bir video oynatıcısı ile oynatmak istediğinizde, elinizdeki videonun formatı buna uygun değilse, bu programı kullanarak uygun video biçimine dönüştürebilirsiniz.

SuperSimple Video Converter, bir çok video dönüştürme programında olduğu gibi elinizdeki videoları kullandığınız cihazların oynatma özelliğine göre biçimlendirmenizi sağlar. Program; MP4 AVC/H.264, MP4 H.263, 3GP, MKV, MOV, FLV, HAV, AVI, DIVX, XVID, WMV, WEBM, OGV, MPEG, FLV, RM, WAV, MP3, WMA, AAC, OGG, AC3, RA, FLAC ses ve video formatları arasında dönüştürme özelliğine sahiptir.

PROGRAM VİDEOSU

 

 

SuperSimple Video Converter 2015 YAPILAN YORUMLAR