Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TeamDrive 4.6.7

Bulut Veri Paylaşma ve Veri Depolama Alanı

 

TeamDrive, bilgisayarınızda bulunan kişisel verileri senkronize ederek diğer cihazlarınızdan yönetmek için kullanacağınız sanal depolama programı.

 

Verilerinizi başkalarıyla paylaşmanıza imkan sağlayan bu program, en yüksek veri güvenliği ve sıfır bilgi vaadiyle gizlilik koruması ile ilgili mükemmellik vaat etmektedir. Verilerinizi koruma altında tutarak sizin belirlediğiniz kişilerle paylaşmanızı sağlar. Bu paylaşımlar tamamen kullanıcının kendi denetimi altındadır.

TeamDrive, Çevrimdışı olsanız bile çeşitli cihazlar arasında bağlantı halinde kalmanızı sağlar. Müzik, resim ve belge türü dosya paylaşımları son derece kolaydır. Programın iş ortamı için getirdiği kolaylıklar da bulunuyor. Program sayesinde iş arkadaşlarınızla ekip oluşturarak proje çalışmaları yapabilirsiniz.

Bütün bunların dışında, bilgisayar verilerini yedeklemek amacıyla kullanabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızda olan muhtemel arızalar ve sonrasında verilerinizi geri almanın kolay yoludur. Bizler kişisel olarak, bu programları mutlaka kendinize göre önceden test etmenizi öneririz. Çünkü son zamanlarda bu tip veri depolama ortamlarında veri kaybolması konusu gündeme geldi.

TeamDrive

 

 

 

Please wait...
TeamDrive 4.6.7 YAPILAN YORUMLAR