Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tech Tool Store 6.1.0.0

Please wait...

Tech Tool Store – Windows İçin Toplu Kurulum Paketi

 

Tech Tool Store,  basit, tam özellikli bir arabirimde paketlenmiş 500’den fazla ücretsiz  araç içeren  profesyonel bir uygulamadır.

İstenilen araçları yalnızca birkaç tıklama ile yapılandırmanıza, güncellemenize, organize etmenize ve çalıştırmanıza izin verir. İstediğiniz aracı bulamazsa, birkaç saniye içinde listeye ekleyebilirsiniz. Diğer özellikler arasında profesyonel HTML raporları ve kurulabilir araçları kaldırma desteği bulunur.

Program herhangi bir kurulum gerektirmez, tamamen taşınabilir bir programdır. Programın ‘.exe’ uzantılı dosyasını indirip araç kitinizin yığın depolama aygıtına taşıdıktan sonra sadece tıklayarak çalıştırırsınız. Bu bir USB, SD veya mikro SD kartı, harici sabit disk sürücüsü, ağ sürücüsü (NAS) veya kullanabileceğiniz herhangi bir depolama aygıtı olabilir.

Program çok küçük ve hafiftir. Çok az miktarda bellek ve CPU döngüsü kullanır. Ayrıca TTS, Windows XP’den bu yana her Windows sürümü üzerinde çalışır. TTS yürütülebilir dosyası (yaklaşık 3 MB) zaten hem 32 hem de 64 bitlik dosyaları içerir ve mevcut OS arşivine göre doğru olanı kullanacaktır. Bu şekilde, farklı bir Windows mimarisi için farklı bir dosya seçme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Program ücretsiz fakat kurulum kısıtlamalıdır. Yani içerisinde bulunan programların kurulumunu yapabilmek için ücretli olarak satın almanız gerekiyor.

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Tech Tool Store
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Tech Tool Store 6.1.0.0 YAPILAN YORUMLAR