Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Text Speaker ikon

Text Speaker 3.2.7.0

Text Speaker 3.2.7.0
4 (80%) 1 vote[s]

Text Speaker  – Metin Belgeleri Seslendirme Programı

 

Text Speaker, metin belgeleri seslendirmek için kullanacağınız bir programdır. Text ve Word belgeler içeriğindeki metinleri sesli okuma özelliğine sahiptir.

Text Speaker, yerli program indirme sitelerinde pek rastlayacağınız program değildir. İlk defa tanıtımını yaptığımız program, Word, Text ve PDF belgeler içerisindeki metin yazıları seslendirmek için tasarlanmıştır.

Kullanımı oldukça kolay olan bu yazılım, metin belgeleri sesli çeviri anında, yazı içerisindeki imla hatalarını da bulmak içinde kolaylık sağlıyor. Metin belgeleri sesli okuma özelliğini çalıştırmadan önce dilerseniz arka plan müziği ekleyerek daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Dijital sunumlar oluşturma veya Flash animasyonlar yaparken bu programdan yararlanabilirsiniz. Bu noktada seslendirme cümlelerini kadın erkek karşılıklı seslendirme oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli ses sistemine sahip olan program ile oluşturduğunuz seslendirmeleri farklı ses formatlarında kayıt edebilirsiniz.

Programın seslendirme özelliği Türkçe uyumlu değildir. Türkçe olarak seslendirse de, Türkçe karakter uyumsuzluğu sizi biraz rahatsız edebilir. Ücretli olan programı satın almak isteyenler, buna karşılık $ 29.95 USD ödeyerek alabilirler.

Text Speaker

PROGRAM VİDEOSU

 

Text Speaker 3.2.7.0 YAPILAN YORUMLAR