Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon

Throttle 8.6.10.2019

Please wait...

Throttle  – İnternet Hızını Arttırma Programı

 

Throttle, internet hızını arttırmak için kullanabileceğiniz bir internet hızlandırıcı programdır. Büyük boyutlu dosyalar indirmek için mükemmel bir çözümdür.

Aslında eski internet bağlantı hızı ile şimdiki hızı karşılaştırmak mümkün değil. Yine de insanların beklentileri hep daha üst seviyelerde. Özellikle büyük boyutlu dosyalar indirmek oldukça zaman alan bir iştir. İnsanlar bu tip dosyalar indirirken bilgisayarı açık bırakmak zorunda kalırlar. Hizmet aldığımız internet hızı normal şartlarda iyi olmasına rağmen, daha hızlı internet için Throttle isimli program devreye giriyor.

Bu program, eskiden çevirmeli internet bağlantı hızını yükseltmek için kullandığımız programlar gibi, modem ayarlarını optimize etmek sureti ile, internet hızını arttırmak adına size yardımcı olmaktadır. Modemde yapılan değişiklikler güvenli olmakla beraber, dosya indirme hızı oldukça fark eder bir şekilde yükselecektir. Kablo, DSL, U-Verse, FiOS ve dial-up internet bağlantı hızını arttırmak için kullanacağınız bu programın kullanımı da son derece kolaydır.

 Throttle

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Throttle
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Throttle 8.6.10.2019 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    ferhat
    1 hafta önce

    Throttle 8.6.10.2019 internet hız arttırdıgı falan yoktur. Anne baba kıra vs gibi seyler soruyor ve program kuruldugunda ekran resmını ve video cekerek kendı sunucularına aktarmaktadır. Kullanıcıların dıkkkatıne asya yazılım