Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trend Micro HijackThis 2.0.5

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Trend Micro HijackThis  – Zararlı İnternet Yazılımlarını Temizleme

Trend Micro HijackThis, genel olarak internet tarayıcısı yolu ile bilgisayara bulaşan zararlı yazılımları bumak ve temizlemek için geliştirilmiştir.

Trend Micro HijackThis aynı zamanda, bilgisayarınızın kayıt defteri  ayarları ile ilgili ayrıntı raporları almanız konusunda  imkan sağlar. Bu şekilde bilgisayarınızın güvenliğini yada performansını olumsuz olarak etkileyen öğeleri manuel olarak kaldırmanızı sağlar. Bilindiği üzere Hijack yazılımlar, bilgisayarlarınızın tarayıcılarını ele geçiren ve daha sonra bundan nasıl kurtulmanız gerektiği konusunda sizleri sıkıntıya sokan, korsan yazılımlardan bir türdür. Bu şekilde sizin girmek istediğiniz sitelerin adreslerini ele geçirerek, sizleri kendi istediği başka bir adrese yönlendirme özelliği vardır.

Açılış sayfanızı değiştiren bu zararlı yazılımlardan kurtulmak için, yardımcı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan biri de bu yazılımdır. Bu zararlı yazılımlardan manuel olarak kurtulma işlemi yaparken, silme anında yanlış dosyaları da silebilirsiniz. Bu yüzden ne sildiğinizden emin olmalısınız. Bilemediğiniz dosya isimlerini mutlaka araştırarak ne olduğunu öğrenip o şekilde silme işlemini gerçekleştirin.

Trend Micro HijackThis

 

Trend Micro HijackThis 2.0.5 BENZER İÇERİKLER
Trend Micro HijackThis 2.0.5 YAPILAN YORUMLAR