Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trend Micro Internet Security 12.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Trend Micro Internet Security –  Ödüllü Antivirüs Programı

Trend Micro Internet Security, bilgisayar ve internet güvenliği konusunda etkili çözümler sunan ödüllü bir koruma programıdır.

Bilgisayar güvenliğini riske sokan tehlikelere, web siteleri, web sayfaları, e-postalar ve anlık iletiler tehlikeli bağlantıları tespit ederek size virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar. Ayrıca Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda korumak için tasarlanmıştır. Bu program, en son virüsler ve internet tehditlerine karşı, en hızlı koruma özelliği ile sizlerin güvenliğini sağlar.

Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda sizi ve ailenizi korumak için tasarlanmıştır. Trend Micro Internet Security, kimlik hırsızlığı koruması özelliği sayesinde, sosyal paylaşım sitelerinden gelebilecek tehditler ile ilgili olarak sizleri uyarır. Bunun dışında, çocukların istismar edilmesini önlemek için, ebeveyn denetimi özelliğini kullanarak, online filtreleme sağlayabilirsiniz. Böylelikle çocuklar uygunsuz siteler yüzünden istismara mağruz kalmazlar. Yazılımın süre kısıtlamasını kaldırmak için ödemeniz gereken ücret 77 TL’dir.

Trend Micro Internet Security

Özellikler:

 Tehlikeli web sitelerini engeller
 Kimlik bilgileri hırsızlığına karşı koruma sağlar
 Çocukları çevrimiçi korur
 Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda koruma sağlar

 

 

Trend Micro Internet Security 12.0 BENZER İÇERİKLER
Trend Micro Internet Security 12.0 YAPILAN YORUMLAR