Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Trend Micro Internet Security ikon

Trend Micro Internet Security 2019

Please wait...

Trend Micro Internet Security –  Ödüllü Antivirüs Programı

 

Trend Micro Internet Security, bilgisayar ve internet güvenliği konusunda etkili çözümler sunan ödüllü bir koruma programıdır.

Bilgisayar güvenliğini riske sokan tehlikelere, web siteleri, web sayfaları, e-postalar ve anlık iletiler tehlikeli bağlantıları tespit ederek size virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar. Ayrıca Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda korumak için tasarlanmıştır. Bu program, en son virüsler ve internet tehditlerine karşı, en hızlı koruma özelliği ile sizlerin güvenliğini sağlar.

Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda sizi ve ailenizi korumak için tasarlanmıştır. Program kimlik hırsızlığı koruması özelliği sayesinde, sosyal paylaşım sitelerinden gelebilecek tehditler ile ilgili olarak sizleri uyarır. Bunun dışında, çocukların istismar edilmesini önlemek için, ebeveyn denetimi özelliğini kullanarak, online filtreleme sağlayabilirsiniz. Böylelikle çocuklar uygunsuz siteler yüzünden istismara mağruz kalmazlar. Yazılımın süre kısıtlamasını kaldırmak için ödemeniz gereken ücret 77 TL’dir.

Trend Micro Internet Security

Özellikler:

 Tehlikeli web sitelerini engeller
 Kimlik bilgileri hırsızlığına karşı koruma sağlar
 Çocukları çevrimiçi korur
 Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda koruma sağlar

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Trend Micro Internet Security
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Trend Micro Internet Security 2019 BENZER İÇERİKLER
Trend Micro Internet Security 2019 YAPILAN YORUMLAR