Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Turbobit Uploader ikon

Turbobit Uploader

Please wait...

Turbobit Uploader – Turbobit Dosya Yükleyicisi

 

Turbobit Uploader, Turbobit sitesine dosya yüklemek için kullanacağınız ücretsiz bir yükleme programıdır.

Turbobit, Pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından yıllardır bilinen bir sitedir. Site genel olarak dosya yükleme ve dosya indirme amaçlı olarak hizmet eden bir paylaşım sitesi niteliğindedir. Bir çok dosya yükleme ve dosya indirme sitesi içerisinden hala popüleritesini korumaktadır.

Çeşitli üyelik türleri ile üye olunarak kullanılan bu siteye büyük boyutlu dosyalar yükleyen sayısız kullanıcıları vardır. İllegal paylaşımlara açık olan bu site, gördüğümüz kadarıyla telif ihlalli paylaşımlar konusunda herhangi bir engele uğramıyor. Telif ihlalli olarak adlandırılan paylaşımlar; genel olarak kırılarak insanların ücretsiz olarak kullanımına açılmış programlardan ibarettir.

Yazılımın amacı bu siteye program yüklemek isteyen veya çeşitli dosya yüklemek isteyen Turbobit kullanıcıları için büyük kolaylık sağlamaktadır. Turbobit tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılmakta olan bu programı, bir Turbobit kullanıcısı iseniz, sizlerde indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Antivirüs programı bu programı virüs olarak görüyor. Bilgisayarımıza bir zarar vermemiş olsa da, kullanacak kişilerin bu konuda dikkatli olmaları gerekmektedir.

Turbobit Uploader

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Turbobit Uploader
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Turbobit Uploader YAPILAN YORUMLAR