Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Turbobit Uploader

Rate this post

Turbobit Uploader – Turbobit Dosya Yükleyicisi

 

Turbobit Uploader, Turbobit sitesine dosya yüklemek için kullanacağınız ücretsiz bir yükleme programıdır.

 

Turbobit, Pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından yıllardır bilinen bir sitedir. Site genel olarak dosya yükleme ve dosya indirme amaçlı olarak hizmet eden bir paylaşım sitesi niteliğindedir. Bir çok dosya yükleme ve dosya indirme sitesi içerisinden hala popüleritesini korumaktadır.

Çeşitli üyelik türleri ile üye olunarak kullanılan bu siteye büyük boyutlu dosyalar yükleyen sayısız kullanıcıları vardır. İllegal paylaşımlara açık olan bu site, gördüğümüz kadarıyla telif ihlalli paylaşımlar konusunda herhangi bir engele uğramıyor. Telif ihlalli olarak adlandırılan paylaşımlar; genel olarak kırılarak insanların ücretsiz olarak kullanımına açılmış programlardan ibarettir.

Yazılımın amacı bu siteye program yüklemek isteyen veya çeşitli dosya yüklemek isteyen Turbobit kullanıcıları için büyük kolaylık sağlamaktadır. Turbobit tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılmakta olan bu programı, bir Turbobit kullanıcısı iseniz, sizlerde indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Antivirüs programı bu programı virüs olarak görüyor. Bilgisayarımıza bir zarar vermemiş olsa da, kullanacak kişilerin bu konuda dikkatli olmaları gerekmektedir.

Turbobit Uploader

 

 

 

Turbobit Uploader YAPILAN YORUMLAR