Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

UC Browser 7.0.185.1002

Please wait...

UC Browser  – All in One Web Tarayıcısı

UC Browser, sunucuda web sayfalarını önceden otomatik olarak sıkıştırmak sureti ile, web sayfalarının daha hızlı açılmasını sağlar.  Bulut senkronizasyonu ve çok daha fazla özelliği içerisinde barındırır.

İnternet sektörüne oldukça iddialı bir şekilde giren bu Web Tarayıcısı, dünya çapında 400 milyon internet kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca hızlı modda tv şovları ve sinema filmleri izlemenize olanak sağlar. Yine bir çok web tarayıcısı özelliklerinden reklam engelleme özelliği bu tarayıcıda da bulunuyor. Tarayıcı, dokunmatik  tablet cihazlar için ve aynı zamanda geleneksel fare / Klavye kullanımına uygun geliştirilmiştir. Dahili indirme yöneticisi ve sesli arama özelliği de bulunmaktadır.  Dünya çapında kitlesel ödüle ayık görülmüş ve bir çok işletim sistemi için ayrı ayrı geliştirilmiştir.

Yeni güncellenen reklam engelleme özelliği ile temiz ve reklamsız bir sörf deneyiminin keyfini çıkarın. Yönetimi kolaydır ve fazladan kurulum gerektirmez. En güçlü reklam engelleyiciye sahip en büyük tarayıcılardan biridir. Ayrıca, En iyi video akışı ve indirme deneyimini sağlamak için tüm gerekenler yapıldı. Kullanımı kolay Video-Bar özelliği, istediğiniz gibi  program indirme ve çeşitli dosyaları indirme imkanı sağlar.

Farklılık arıyorum diyenler yada her geliştirilen ürüne fırsat vermek gerektiğini düşünenler, bu tarayıcıyı mutlaka denemek isteyeceklerdir.  Bu tarayıcıyı ilgisayarımıza kurup denedik. Bu sayede bizde bir şans vermek istedik. Fakat bilgisayarda artık kullandığımız bir tarayıcı oldu. Yani silmek istemedik. Alıştığımız geleneksel tarayıcılardan vaz geçmesekte, arada sırada değişiklik olsun diye hoşumuza gidiyor.

UC Browser

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
UC Browser
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
UC Browser 7.0.185.1002 BENZER İÇERİKLER
UC Browser 7.0.185.1002 YAPILAN YORUMLAR