Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ücretsiz WordPress Haber Teması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Ücretsiz WordPress Haber Teması Yapımcı Açıklaması: Ücretsiz olarak hazırlanmış olan temada bazı sorunlar göze çarpıyordu. Manşet olarak kullanılan Slide alanının kategorilerde ve yazılarda gözükmesi gibi gereksiz durumlar mevcuttu. Temanın yapısında ufak düzenlemelerle daha profesyonel bir hâl aldı.

Ücretsiz WordPress Haber Teması

                                 Dosya şifresi: blogizma.org dur

Kurulum:

* Öncelikle .zip dosyasından çıkan haber34tema isimli klasörü sitenizin ftp’sine girerek. wp-content/themes/ dizinine yüklüyorsunuz.
* Temanın düzgün bir şekilde çalışması için wp-postviews eklentisininde kurulu olması gerek. Okunma sayılarını göstermek için. Eklentinin son sürümünü şu adresten indirebilirsiniz.
* Temanın ayarlarını yapmak için Görünüm menüsünde Tema Ayarları alanına girmelisiniz. Reklam alanları, logonuz, site sloganı, Google analytics kodunu yazacağınız alanlar bu bölümde yer alıyor.
* Manşet haberlerini göstermek için Slide ayarları sekmesine girdikten sonra gösterim şeklinin nasıl olacağını belirleye biliyorsunuz. 

* İsterseniz son yazılar dilerseniz belli bir kategoride bulunan yazıları manşette gösterebiliyorsunuz.
* Sosyal Medya Ayarları sekmesinden Facebook, Twitter gibi sosyal medya linkleriniz ekleyebiliyorsunuz.
* Reklam Ayarları sekmesi reklam alanlarının yönetimi için. Reklam alanları, boyutları ve gösterildiği yerler bu alanda belirtilmiş. Reklam kodlarınızı bu sekmeden ekleyebilirsiniz.
* Haberlerde gözükecek resimler için WordPress’in “Öne Çıkan Görsel” özelliğini kullanmanız gerekmekte. Özel alan yerine haber resimini eklerken sağda alt kısımda bulunan “Öne Çıkan Görsel Belirle” linkini kullanarak resmi eklemelisiniz. Bu özellik WordPress 3.1.2 sürümü ile geldi. Daha önceki sürümlerinde yok. Bu yüzden WordPress’inizi son sürüme yükseltmeniz gerekmekte.
Temanın 5 farklı renk seçeneği mevcut ancak problemli bir yapısı olduğu için ve kullanan arkadaşlar çok sorun yaşadığı için tek renk açık gri tonlarında olan ve demosu aktif temayı indirebilirsiniz.
* .zip ve .rar şifreleri : blogizma.org dur!

 

 

Ücretsiz WordPress Haber Teması YAPILAN YORUMLAR
 • hakkı
  1 sene önce

  Konu edilen haber teması haber34 teması demodaki tema ile hiçbir benzerliği söz konusu değil,ya insanları yanıltıp göze hoş gelen güzel bir tema demoda verip kandırıyorsunuz yada sizin bile ne olduğundan haberiniz yok lütfen ya konuyu değiştirin yada demoyu, bu işler bu kadar basit olmamalı.

  • meto
   1 sene önce

   Sevgili ziyaretcimiz… Öncelikle söz konusu hatadan dolayı özür dileriz. Tema iki sene önce yayınlanmış olmakla beraber, tema tanıtımı ile ilgili açıklamalar yapımcısına aittir. Takdir edersiniz ki, ziyaretcilerimize sunacağımız her temayı kendi sunucularımızda deneme imkanımız bulunmamaktadır. Fakt şikayetlerinizi değerlendirerek en kısa zamanda çözüm sağlamak bizim önceliğimizdir. Bize hatayı bildirdiğiniz için teşekkür eder, her zaman sitemizde sizleri görmek isteriz. Saygılarımla Site Yönetimi

 • umut
  1 sene önce

  Böyle bir tema arıyordum. Haber sitesi açmak için başlangıçte bunu kullanıp, daha sonra başarı yakalarsam kendime ait ücretli bir temaya geçmeyi düşünüyorum.

 • emir tuna
  2 sene önce

  footer hata veriyor.
  Parse error: syntax error, unexpected ‘endif’ (T_ENDIF) in C:\wamp\www\wpcontent\themes\haber34tema1\sidebar.php on line 131