Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Unity Personal ikon

Unity Personal 2019

Please wait...

Unity Personal – Program Geliştirme Motoru

 

Unity Personal, bilgisayar oyunları geliştirmek için kullanacağınız ücretsiz bir oyun tasarım programı. Program ile 2D-3D program geliştirebilirsiniz.

Program, oyun geliştirmek için dünyanın önde gelen yazılım üretim motoru olarak bilinir. Sanatçıların ve geliştiricilerin ekipleri ile birlikte deneyimler oluşturmasına yardımcı olan yeni özellikler sunar. Zaman Çizgisi ve Sinema Makineleri gibi güçlü yeni araçlar, sanatçılara sinematik içerik ve oyun dizileri yaratma yetkisi veriyor. İçerik oluşturucular artık daha fazla zaman harcıyor.

Program gerçek zamanlı olarak çalışmalarınızın hızlı ön izlemeleri için Oynatma modu da dahil olmak üzere geliştirme döngülerinizde hızlı düzenleme ve yineleme sağlayan birçok araç içerir. Oyun dünyasında akıllıca dolaşabilen NPC’ler oluşturmanıza olanak tanıyan bir navigasyon sistemi içerir. Sistem, çalışma zamanında karakterlerin navigasyonunu değiştirmek için sahne geometrisini veya dinamik engellerden otomatik olarak yaratılan gezinme kafeslerini kullanır.

Unity Personal

Özellikler:

 Zengin ve Genişletilebilir Editör
 Sanat ve Tasarım araçları
 Grafik İşleme
 Motor performansı
 Platformlar
 Sanal ve Artırılmış Gerçek
 Birlik Varlık Mağazası
 Takım İşbirliği
 Canlı Ops Analizi
 Performans raporlaması
 Para Kazanma
 Reklâm
 Viral Kullanıcı Büyümesi

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Unity Personal
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Unity Personal 2019 BENZER İÇERİKLER
Unity Personal 2019 YAPILAN YORUMLAR