Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Unlocker 1.9.0

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Unlocker  – Silinemeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı

Unlocker, bonjour virüsünü kaldırmak için kullanacağınız ücretsiz ve küçük boyutlu bir güvenlik programıdır. Bu virüsü kaldırmanın belki de tek yolu diyebiliriz.

Unlocker, genel olarak virüs olması veya başka nedenlerden dolayı silinmeyen programları silmek için tasarlanmıştır. Bu bağlamda, ne olduğu tam anlaşılamayan ve sürekli olarak arka planda çalışarak bir şeyler indirip veya bir şeyler transfer ederek internet kaotasını sömüren bonjour.exe dosyasını da silen bir programdır.

Özellikle silmek istediğiniz bir klasör veya dosya ile ilgili olarak silemeyeceğinize dair uyarı aldığınız tüm dosyaları silebilirsiniz. Program kurulum gerektirmez. Masaüstüne klasöre çıkarttıktan sonra simgesine tıklayarak açılan pencereden silmek istediğiniz dosya ve klasörü seçmeniz yeterlidir. Silemediğiniz dosyalar ile ilgili probleminiz oluyorsa, bu programı bilgisayarınızda bulundurmakta fayda olacaktır.

Unlocker

 

 

 

Unlocker 1.9.0 BENZER İÇERİKLER
Unlocker 1.9.0 YAPILAN YORUMLAR