Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

uTorrent 3.5.4

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

uTorrent – Torrent Dosya İndirme Programı

uTorrent, İnternet ‘te dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz Bir çok indirme programlarına göre en çok bilinen ve en çok kullanılan  indirme programlarından biridir.

uTorrent sayesinde İnternet’e bağlı  tüm bilgisayar kullanıcıları arasında dosyaları bulmak ve indirmek oldukça hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Programın kolay ve kullanışlı olması ise, diğer torrent programlarına göre daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Genel olarak mükemmel dosya paylaşımı haricinde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bilgisayarınız açık ve online olduğunda, aranan mevcut bir dosya sizde varsa, arayan kişinin bilgisayarında da bulunan bu program, aradığı programı sizin bilgisayarınızdan görür ve indirmeye başlar.

Bu da şu demektir; sizdeki program telif içeriğine sahip  ve dağıtım izniniz yok ise, paylaşım programları ile sizin bilgisayarınızdan indirilmesi, sizin o dosyayı izinsiz olarak dağıttığınız anlamına ve telif ihlali yaptığınız anlamına gelir.

Bu durum size istemediğiniz halde bir telif suçu işlemenize ve cezalandırılmanıza yol açabilir. Bu programlarla dosya indirme ve paylaşımları yapmak istiyorsanız, kullandığınız programların, müzik ve videoların yasal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

utorrent-utorrent

uTorrent 3.5.4 BENZER İÇERİKLER
uTorrent 3.5.4 YAPILAN YORUMLAR

 

  • isimsiz
    2 sene önce

    denemeden bisi diyememm kolay gelsin