Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

uTorrent 3.5.5 build 45231

Please wait...

uTorrent – Torrent Dosya İndirme Programı

 

uTorrent, İnternet ‘te dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz Bir çok indirme programlarına göre en çok bilinen ve en çok kullanılan  indirme programlarından biridir.

uTorrent sayesinde İnternet’e bağlı  tüm bilgisayar kullanıcıları arasında dosyaları bulmak ve indirmek oldukça hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Programın kolay ve kullanışlı olması ise, diğer torrent programlarına göre daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Genel olarak mükemmel dosya paylaşımı haricinde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bilgisayarınız açık ve online olduğunda, aranan mevcut bir dosya sizde varsa, arayan kişinin bilgisayarında da bulunan bu program, aradığı programı sizin bilgisayarınızdan görür ve indirmeye başlar.

Bu da şu demektir; sizdeki program telif içeriğine sahip  ve dağıtım izniniz yok ise, paylaşım programları ile sizin bilgisayarınızdan indirilmesi, sizin o dosyayı izinsiz olarak dağıttığınız anlamına ve telif ihlali yaptığınız anlamına gelir.

Bu durum size istemediğiniz halde bir telif suçu işlemenize ve cezalandırılmanıza yol açabilir. Bu programlarla dosya indirme ve paylaşımları yapmak istiyorsanız, kullandığınız programların, müzik ve videoların yasal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

utorrent-utorrent

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
uTorrent
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
uTorrent 3.5.5 build 45231 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    isimsiz
    2 sene önce

    denemeden bisi diyememm kolay gelsin