Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VideoStudio 2018

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Gelişmiş Video Düzenleme Yazılımı

VideoStudio Pro, bilinen video düzenleme programları içerisinden en gelişmiş ve en profesyonel olan yazılımlardan biridir.

VideoStudio Pro sayesinde, uzun sürek saklayacağınız videolarınız üzerinde, kesme, ekleme gibi düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, çok çeşitli efektler oluşturabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme ve efekt özellikleri ile dikkar çeken yazılımın yeni sürümünde Blue-Ray desteği eklenmiştir. Videolar haricinde fotoğraflara slayt albümler oluşturabilirsiniz. Daha önceki sürümlere göre, sisteminizde çok daha rahat ve sisteminizi yormadan çalışacak şekilde geliştirilmiştir.

Kişisel videolar, slayt gösterileri, video bloglar, ekran kayıtları video projeleri büyük bir yelpazede çeşitli animasyonlar oluşturma imkanı sağlayan profesyonel bir video düzenleme aracıdır. Program kurulduktan sonra, kullanımı çok zormuş gibi görünsede, biraz çalışma ile aslında çok kolay bir kullanımı olduğunu görebilirsiniz. Birçok profesyonel özellikleri ise kullandıkça keşfederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

 VideoStudio Pro X7

 

VideoStudio 2018 YAPILAN YORUMLAR