Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Virtual Audio Cable 4.60

Rate this post

Virtual Audio Cable  – Ses Akışı Kayıtları İçin Sanal Ses Kablosu

 

Virtual Audio Cable  uygulamalar veya cihazlar arasında ki ses akışlarını kayıt etmek için aktarmanızı aktarmanızı sağlar.

Daha doğrusu bir bilgisayardaki oynatıcı yada harici bir cihaz için sanal bir akış gerçekleştirirsiniz.Bunu yaptığınızda mikrofonunuz devre dışı kalacağı için dışarı  seslerini almadan tertemiz bir ses kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hiç bir kalite kaybı yaşamanız söz konusu değildir.

VAC davranışı “Stereo Mix” ( “U duyun Ne”, “You Hear What”) bazı donanım ses adaptörleri (kartları) özelliği ile benzerdir.  Vista / Win7 / Win8 / Win10 işetim sistemleri kullanıyorsanız, “Stereo Mix” gibi bir işlevi gerekiyorsa, daha iyi olabilir etkinleştirmek için deneyin ses adaptörü bunu.için bu yazılımı aktif hale getirmeniz daha verimli bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Bununla beraber birden fazla uygulama ses alıyorsanız Sanal Kablo cihazı VAC tüm hedefler arasında aynı ses verilerini dağıtır.

Windows ses Kaydedici  ile Audacity , Sound Forge , WaveLab , Adobe Audition (eski Cool Edit Pro) ,Altın Dalga , Cakewalk / Sonar , Cubase / Nuendo vs. gibi medya oynatıcılardan ses kayıdı yapmak için mükemmel bir çözümdür. Burada ‘VAC’ olarak geçen şey program ile beraber kurulan sanal bir ses kartıdır. Yukarıdaki medya araçları dahil olmak üzere bir çok aygıt ile ilişkilendirerek bilgisayardan mükemmel ses kaydı yapabilirsiniz. Full sürüm ürün fiyatı 29$ ile 50$ arasındadır.

 

 

 

Virtual Audio Cable 4.60 YAPILAN YORUMLAR