Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vivaldi 2.5.1525

Vivaldi 2.5.1525
5 (100%) 1 vote[s]

Vivaldi – Opera Tarayıcı Alternatif İnternet Tarayıcısı

 

Vivaldi, Opera tarayıcısı çalışanları tarafından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiş olan yeni ve güçlü bir web tarayıcı.

 

Söz konusu Opera ekibi, yeni bir tarayıcı geliştirme zorunluluğu oluşmasına istinaden böyle bir tarayıcıyı geliştirdiklerini söylüyorlar. Opera tarayıcısı kullanıcıları kullandıkları tarayıcının işlevsellikleri ve yüksek verimliliği ile son derece memnun kalmışlardır.

Hatta bu memnuniyet Windows’un kendi tarayıcılarının kullanımı ikinci plana bile atmıştır. Tarayıcı rekabetinde ön plana çıkan Opera’ya alternatif olarak geliştirilen bu tarayıcının da, Opera’dan eksik kalır bir tarafı olmadığı görülüyor.

Vivaldi

Vivaldi, Opera tarayıcının hemen hemen tüm özelliklerine sahip olmakla beraber, biraz daha geliştirilmeye açık bir tarayıcıdır. Bununla beraber sekmeli sık kullanılanlar özelliği, dahili indirme motoru ve dahili e-posta yöneticisi ile Opera’yı aratmıyor. İlerleyen dönemde bu başarılı ekip, mutlaka ilave eklentiler sayesinde bu tarayıcıyı daha güçlü hale getireceklerdir. Sade arayüzü ile ilgili olarak biraz daha görsel gelişim beklediğimizi söyleyebiliriz. Tüm bu değerlendirmeler ışığında, bize göre oldukça başarılı ve denemeye değer bir tarayıcı diyoruz.

Program Videosu

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Vivaldi
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Vivaldi 2.5.1525 YAPILAN YORUMLAR