Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VPNhub 1.2.0.0

Please wait...

VPNhub – Kişisel Verileri Koruma ve Güvenli İnternet Sörf Programı

 

VPNhub, Bilgilerinizi gizleme ve iz bırakmadan internette sörf yapmak için kullanacağınız kişisel güvenlik ve veri koruma programı.

Program, bir çok ülkeere ait DNS’leri kullanarak internete bağlanmanızı ve lokasyonunuzu gizlemeye yarar. Bu sayede kişisel verileriniz takip edilemeyerek size kişisel bir güvenlik sağlar.

VPNhub, internete güvenli ve özel erişim sağlarken sansür uygulanan sitelere erişim yapmanız imkanı da sağlar. İzlenme ve takip edilme korkusu olmadan favori web sitelerinin tümüne erişim sağlarsınız. Günlük kişisel ve mesleki ihtiyaçlar için, VPNhub hassas bilgilerin işlenmesi konusunda bağlantınızı güvence altına alır.

Program sayesinde 20’den fazla ülke üzerinden güvenli bağlantı oluşturmanız mümkün. Fakat programın 7 günlük ücretsiz sürümünde kısıtlamalar söz konusu. Reklam gösterim ve diğer kısıtlamaları kaldırmak için programın ücretli sürümünü kullanmanız gerekiyor. Ücretli sürümü ile diğer tüm ülkeler üzerinden bağlantı yaparsınız ve reklam gösterimine maruz kalmazsınız. Programın Windows sürümü için kayıt oluşturmanız gerekiyor.

VPNhub

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
VPNhub
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
VPNhub 1.2.0.0 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    NEF6Oi
    11 ay önce

    kişsel güvenik ve güvenli sörf için bu programı deneyeceğim. kullandığım vpn programları ile karşılaştırmak istiyorum