Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VSO Downloader 5.0.1.51

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Video İndirme Programı

VSO Downloader, popüler video siteleri dahil içeriğinde video bulunduran çok sayıda siteden video indirmek için ücretsiz kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Yahoo, DailyMotion, YouTube, Google Videos, Vimeo, Myspace, Metacafe gibi popüler video sitelerinden video indirme imkanı sağlarken, Facebook üzerindeki videoları da indirebilirsiniz. Facebook’tan video indirmek için çok sayıda program olmamakla beraber, online indirme hizmeti veren siteler ve bazı yöntemler bulunuyorken, VSO Downloader sayesinde Faccebook videolarını da indirebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz videoları dönüştürme işlemini de yapan bu program, çok sayıda video formatını da desteklemektedir. Tüm bunların dışında, video klipleri mp3 ses dosyasına dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz programın kullanımı oldukça kolay ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

VSO Downloader

Özellikleri:

 YouTube, Dailymotion, Metacafe ve daha fazlası gibi sitelerden binlerce siteden video indirme
HD çözünürlükte video akışı
 FLV, MP4, WMV, MP3, AVI, SWF ve daha birçok video formatı desteği
 Otomatik olarak URL algılama ve indirme
 Videoları MP3 ses dosyasına çevirme
 Yüksek hızda indirme
 Toplu indirme
 Toplu olarak indirme işlemini durdurma ve yeniden başlatma
 Yarım kalan dosyayı kaldığı yerden indirme

VSO Downloader 5.0.1.51 BENZER İÇERİKLER
VSO Downloader 5.0.1.51 YAPILAN YORUMLAR