Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WhatsApp ikon

WhatsApp 0.2.144 (Windows)

WhatsApp 0.2.144 (Windows)
5 (100%) 1 vote[s]

WhatsApp – Bilgisayar için WhatsApp Uygulaması

 

WhatsApp, akıllı telefonlarda kullanılan mesajlaşma ve sesli  iletişim uygulaması. Bilgisayarlarda kullanılan sürümü ücretsiz olarak sunuluyor.

Uzun zamandır oldukça popüler olan bu mesajlaşma programı, Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia gibi akıllı telefonlar ile beraber kullanılıyordu. Tabi ki bu telefonlarınişletim sistemini kullanan tablet bilgisayarlar ile de kullanılıyordu. Geliştirici firma bu durumu bir tık daha ileri taşıyarak, Windows sürümünü de geliştirdi.

Artık Bilgisayarda bu uygulamayı kullanabileceksiniz. Telefon defteri listenizde ki tüm arkadaşlarınız ile, bu uygulamayı kurduğunuz bilgisayarınızdan hem yazışabilecek, hem de sesli sohbet edebileceksiniz. Ayrıca video, ses ve resim gibi dosyalar göndererek paylaşabilirsiniz. Programı sitemizden indirip ücretsiz olarak arkadaşlarınız ile sohbete başlayabilirsiniz. Program telefonlarınız ile senkronize çalışmaktadır. Telefon listesindeki arkadaşlar ile sohbet etmek için ve bu uygulamanın telefonunuzda da kurulu olması gerekmektedir.

WhatsApp

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
WhatsApp
WhatsApp 0.2.144 (Windows) YAPILAN YORUMLAR