Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WiFi Protector 3.3.37

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 rating, 1 votes)
Loading...

WiFi Protector  – IP Gizleme ve Ağ Güvenliği

WiFi Protector,  ağınıza dışarıdan gelebilecek saldırıları önleyen ve ip gizleyerek internet gizliliğinizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

WiFi Protector  ile verilerinizi şifreleyebilir ve dışarıdan ‘Hotspot’ bağlantılar olup olmadığını görmenizi sağlar. Arayüzden seçeceğiniz VPN bağlantısı ülkelerinde, erişime yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. IP gizleme özelliği sayesinde, internetteki ip numaranız ve lokasyonunuz görüntülenemez. Böylece internet gizliliği sağlanmış olur. Ayrıca dışarıdan ağınıza olabilecek ağ saldırıları veya izinsiz girişler için uyarı sistemi devreye girer.

WiFi Protector,   sizi kimlik hırsızlığına karşı koruyabilecek bir yazılım olmakla beraber, kullanımı kolay ve ücretsiz bir yazılımdır. WI-FI güvenlik ayarları için kullanmayı tercih edebileceğiniz bu yazılım, bizim tarafımızdan da oldukça başarılı olarak test edilmiştir. Ücretsiz kullanımda ki en kötü tarafı, tüm tarayıcılarda reklam görüntülüyor oluşudur. Ücretli kullanmak isteyenler, bu reklemlardan kurtulabilecekler.

wifi-protector

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Kullanımı kolay: Virüsten koruma yazılımınızın durduğu yerde sizi çevrimiçi koruyacak kullanımı kolay ancak güçlü güvenlik uygulaması.

 Banka bilgileri güvenliği: All yourİnternettki tüm aramalarınız 256 bit şifreleme teknolojisi ile güvende olacak, böylece kimlik hırsızlığı, güvensiz wifi merkezleri gibi birçok tehlikeye karşı koruma altında olacaksınız.

 Gizli ve Anonim: IP adresinizi gizleyerek interneti anonim bir şekilde hiçbir sınırlama ve sansür olmadan özgürce kullanmanızı sağlar.

 Çarpıcı VPN Hızları: Kürsel ağ altyapımız, görüntü akışı için uygun yüksek hızlar sağlar.

 Sınırsız Bant Genişliği: VPN gizlilik koruması, tam sürümde sınırsız süre ve bant genişliği ile gelir. (Ücretsiz sürüm, günlük 1 saat ile sınırlıdır).

 20’den fazla bağlanılacak ülke: VPN’iniz için Ülke seçebileceğiniz zaman bulunduğunuz Ülkede engellenmiş olan sitelere erişim elde edersiniz.

 

WiFi Protector 3.3.37 BENZER İÇERİKLER
WiFi Protector 3.3.37 YAPILAN YORUMLAR