Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Winamp 5.8.0.3660

Please wait...

Winamp  – Ücretsiz Müzik Dinleme Programı

 

Winamp, bilgisayarların kişisel olarak kullanılmaya başlandığından 20 Aralık 2013 yılına kadar yayımlanan en popüler medya oynatma programıdır.

O, tüm zamanların en iyi ve en popüler medya oynatma aracı olarak, bir şekilde insanların bu ihtiyacını ücretsiz olarak sağladı. Daha sonraki dönemlerde, bu alanda çok sayıda programlar üretilmeye başlandı. Artarak çoğalan bu programların arasındaki rekabetten Winamp galip çıkmalı iken, ne yazık ki yarıştan çekilen taraf o oldu. Üstelik rekabette marka bilinirliği olarak bir adım daha önde olmasına rağmen. Çünkü bu konuda programın ismi bile bir referans olmuştu.

5.66 sürümünden sonra üretimi durdurulmuştu. Sitesi tam anlamıyla kapanmasa da, kullanıcı desteği vermiyordu. Fakat daha sonra yeniden faaliyete geçen bu programın sitesinden en son sürüm yayınlanmaya başladı. Yıllarca kullandığımız ve kalitesine inandığımız Winamp Medya Oynatma programının yeniden yayınlanması bizleri de çok sevindirdi.

Program ses ve video formatlarının tamamını full desteklemese de, bir çok popüler ses ve videosunu destekliyor. Tema desteği ile beraber çok sayıda eklentiyi içerisinde barındırır. Özellikle müzikli işletmeler için şarkıları peş peşe çalan bir özelliğe sahiptir. Çalma listesi oluşturduktan sonra şarkıları sürekli ve peş peşe çalacaktır. Kendine entegre olan dahili ekolayzer sayesinde müziğin tonlarını kişiselleştirebilirsiniz. Yazılımın görsel öğeleri ile şarkı dinlerken masa üstünü harika görsel şölenlere çevirebilirsiniz. Bu, yazılımın en beğenilen özelliklerinden biridir.

Yazılımın son sürümünü Türkçe, ücretsiz ve full olarak inidirip kullanabilirsiniz. Yıllardır güncellenmemesine rağmen, hala yeni nesil medya oynatma programları ile yarışacak kalitede ve hala unutamadığımız bir programdır. Biz hala medya oynatıcı olarak bu yazılımı kullanmaya devam ediyoruz.  Alışık olduğumuz arayüzü ile gelen yeni sürümde eskiden olduğu gibi son derece kullanışlı ve kolaydır. Ücretsiz olarak indirip, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 Winamp

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Winamp
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Winamp 5.8.0.3660 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  ezogelin
  2 sene önce

  Unutulmaz müzik çala. Neydi bir zamanlar. Hala mükemmel.

 • Avatar
  Yorgun
  3 sene önce

  Yıllardır en harika medya oynatıcı olmakla beraber, benim hala en favorimdir. Bir ara kaybetmiştim sitenizden tekrar indirdiğim için memnun oldum. Herkese tavsiye ederim.