Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows Kapatma Asistanı 3.1.2.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

 

Windows Kapatma Asistanı, bilgisayarınızın kendiliğinden kapatmasının en iyi yolunu sağlar. Ancak, bilgisayarı kapatmak haricinde çok daha fazla özelliklere sahiptir.

 

Windows Kapatma Asistanı, ile bilgisayarda oturumu kapama, tekrar başlatma, uyku moduna geçme veya uygulama çalıştırma ve istenilen zamanda belli bir linki açmak üzere kişisel hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken programın yapmasını istediğiniz şeylere ayarlamak. Bundan sonrasında uygulama sizin yerinize yapmasını istediğiniz şeyleri kusursuz doğrulukta yerine getirecektir.

Bu uygulama, bilhassa belli bir süreliğine bilgisayardan ayrılmanız gerektiğinde işinize yarayacaktır. Örneğin bir program indiriyorsunuz. İndirme süresi 1 saat kaldı ve siz gitmek zorundasınız. İşte o anda uygulama sayesinde bilgisayarın kapanmasını 1 saat sonrasına ayarlamanız yeterlidir. Siz olmasanız bile, program indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınız kendiliğinden kapanacaktır. Bilgisayarı otomatik olarak kapatma programı arıyorsanız denemelisiniz.

Windows Kapatma Asistanı

Özellikler:

 Bilgisayarı otomatik kapatma
 Belirli bir programı çalıştırma veya uygulamayı çalıştırma.
 Bu işlemleri hatırlatmak için mesaj görüntüleri ve not oluşturma.
 Verileri ve dosyaları güvenliğini sağlamak için pc kilitleme desteği.
 Tüm Windows işletim sistemleriyle uyumludur.

Windows Kapatma Asistanı 3.1.2.0 YAPILAN YORUMLAR