Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Auto Shutdown 1.6.5

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

Wise Auto Shutdown, bilgisayarı otomatik olarak kapatmak için kullanacağınız ücretsiz bir otomatik kapatma programı.

Wise Auto Shutdown, sadece bilgisayarı kapatma programı değildir. Aynı zamanda zaman ayarlayıcısı kullanarak, bilgisayarı uyku moduna geçirme, hazırda bekletme, güç tasarrufu moduna geçirme ve istediğiniz zaman bilgisayarı otomatik olarak açma işlevlerini de sağlar.

Program ile zamanlayıcıyı ayarlayıp aktif hale getirdikten sonra, eylem gerçekleşmeden 5 dakika önce size hatırlatma yapacaktır. Böylece isterseniz zamanladığınız görevi iptal edip sonlandırabilirsiniz. Programın kullanımı çok basit ve oldukça kullanıcı dostudur. Karmaşık içinden çıkılmaz menüler yoktur.

Bir kaç tıklama ile basit bir şekilde bilgisayarınız için belirlediğiniz görev zamanlamasını çalıştırabilir veya iptal edebilirsiniz. Aslında program olmadan bu işi yapmanın yollarıda bulunuyor. Fakat herkes için en kolay yolu bu yardımcı programdan faydalanmaktır.

Wise Auto Shutdown

Wise Auto Shutdown 1.6.5 YAPILAN YORUMLAR