Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Care 365 5.2.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Dünyanın En Hızlı Bilgisayar Sistem Optimizasyon Aracı

 

Wise Care 365, Dünyanın En Hızlı Sistem Optimizasyon programı olarak tanıtılmaktadır. Bilgisayara bakım yapmak ve bilgisayarı hızlandırmak için kullanabilirsiniz.

 

Son derece iddialı olması ile ön plana çıkan bu programı hemen denediğimizde, gerçekten de çok hızlı sistem bakımı yaptığını gördük. Dünya çapında 30,000,000 kez indirilmiş olarak geniş çaplı bir kitleye hitap etmektedir. Bir çok bilgisayar optimizasyon programı olmasına karşın, yine aynı şekilde bir çoğu gerçekten mükemmel işlevsellikte olsa da, bu işlevselliklerin en can alıcı kısımları ücretli olarak kullanılıyor.

Wise Care 365, bilgisayarlara kurulan bir takım programların web tarayıcıları üzerinde değişiklikler yaptığını yada bazı varsayılan uygulamaları değiştirdiğini biliyoruz. Programın en önemli özelliği, kötü amaçlı bu tür değişiklikleri engelleyerek, kişisel verilerinizin çalınmasını da engellemesidir.

Daha iyisi; Windows kayıt girdilerini kaldırmak ve gereksiz dosyaları silmek, indirme geçmişini temizlemek, tarama geçmişini silmek, geçersiz kısayolları kaldırmak,  ön belleği, çerezleri, parolaları ve Windows bileşenlerini temizlemek gibi özelliklere sahiptir.

Bu sayede sistemin daha hızlı çalışmasını sağlar ve çok kısa bir süre içerisinde sabit diski boşaltarak alan kazanımı sağlar. Programın özelleştirilebilir temizleme seçenekleri ise gelişmiş kullanıcılar içindir.

Wise Care 365

Wise Care 365 5.2.1 BENZER İÇERİKLER
Wise Care 365 5.2.1 YAPILAN YORUMLAR