Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Care 365 4.8.5

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Dünyanın En Hızlı Sistem Optimizasyon Aracı

Wise Care 365, Dünyanın En Hızlı Sistem Optimizasyon programı olarak tanıtılmaktadır. Bilgisayara bakım yapmak ve bilgisayarı hızlandırmak için kullanabilirsiniz.

Oldukça iddialı olması ile dikkatlerimizi çeken programı hemen denediğimizde, gerçekten çok hızlı bakım yaptığını gördük. Dünya çapında 30,000,000 kez indirilmiş olarak geniş çaplı bir kitleye hitap etmektedir. Bir çok bilgisayar optimizasyon programı olmasına karşın, yine aynı şekilde bir çoğu gerçekten mükemmel işlevsellikte olsa da, bu işlevselliklerin en can alıcı kısımları ücretli olarak kullanılıyor.

Wise Care 365, bilgisayarlara kurulan bir takım programların web tarayıcıları üzerinde değişiklikler yaptığını yada bazı varsayılan uygulamaları değiştirdiğini biliyoruz. Programın en önemli özelliği, kötü amaçlı bu tür değişiklikleri engelleyerek, kişisel verilerinizin çalınmasını da engellemesidir.

Daha iyisi; Windows kayıt girdilerini kaldırmak ve gereksiz dosyaları silmek, indirme geçmişini temizlemek, tarama geçmişini silmek, geçersiz kısayolları kaldırmak,  ön belleği, çerezleri, parolaları ve Windows bileşenlerini temizlemek gibi özelliklere sahiptir.

Bu sayede sistemin daha hızlı çalışmasını sağlar ve çok kısa bir süre içerisinde sabit diski boşaltarak alan kazanımı sağlar. Programın özelleştirilebilir temizleme seçenekleri ise gelişmiş kullanıcılar içindir.

Wise Care 365

Wise Care 365 4.8.5 YAPILAN YORUMLAR