Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise JetSearch 3.1.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Wise JetSearch – Dosya ve Klasör Arama Yazılımı

 

Wise JetSearch, hızlı bir şekilde dosya ve klasörleri bulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

 

Programın genel tanımlamasına baktığımızda, bütün özelliğinin dosya ve klasör aramadan ibaret olduğunuz görüyoruz. Windows işletim sistemi kullananlar için, dosya ve klasörlere ulaşmak çok zor değil; fakat yinede ekstra bir yardımcı program kullanarak daha kolay erişim sağlayacağını düşünenler için söyleyebileceğimiz şey şu; program bilgisayarın açılışı ile birlikte otomatik olarak açılan bir programdır.

Kendi üzerinde bulunana arama kutusuna gireceğiniz herhangi bir dosya veya klasör adı ile kolay arama yaptırabilirsiniz. Buna karşılık, sonuç listesinin oldukça kalabalık geldiğini söyleyebiliriz.

Wise JetSearch, Kullanılabilir sabit diskler ve bölümlerin tümünde arama yapmanızı sağlar. Bilgisayarınızda arama paneline erişmek için otomatik olarak başlayacak şekilde ayarlanabilir. Yapmanız gereken şey, farenizi hareket ettirmektir. Böylece arama paneli slayt olarak ortaya çıkar.

Yazılım ücretsiz olmakla beraber, çoklu dil desteğine ve en önemlisi Türkçe olarak kurulmaktadır. Dosya ve klasör arama konusunda daha hızlı olmak istiyorsanız, bu programı bilgisayarınıza sitemiz üzerinden indirip kullanmanız yeterlidir.

 Wise JetSearch

 

 

Wise JetSearch 3.1.5 YAPILAN YORUMLAR