Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Video Downloader

Wise Video Downloader 2.8.2

Rate this post

Wise Video Downloader  – Youtube’dan Video İndirme Programı

 

Wise Video Downloader, her hangi bir tarayıcı kullanmadan Youtube’dan video indirme programı.

Wise Video Downloader yazılımını kullanmak son derece kolaydır. Yazılım sayesinde kendi arama motorunu kullanarak aradığınız videoları bulabilir, bulunan videoların ön izlemesini görüntüleyebilir ve indirerek bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Öncelikle ücretsiz olması nedeni ile tercih sebebi olan yazılım, kullanıcılarına Full HD yüksek çözünürlükteki videoları indirme kolaylığı sağlıyor. Diğer tercih nedeni ise, program kullanıcıların taleplerini kendi arayüzü içerisinden görüyor. Yani sizi tarayıcıya yönlendirmiyor.

Kriter kıstaslamaları ve kullanıcı tercihleri ortalamasına göre, Youtube Video İndirme uygulamaları içindeki en iyi uygulamalar sıralamasında başları çekmektedir. Programı kendimiz denediğimizde, benzer yazılım kıstaslamalarına göre oldukça yetenekli bulduk.

Ücretsiz olması ve Türkçe olması ayrı bir üstünlük elde ederken, video download hızında gözle görülür farklar gördük. Sık sık Youtube’dan video download isteyenler için kullanabilecekleri hoş ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Sitemizden indirip para ödemeden kullanabilmeniz mümkün.

Wise Video Downloader

Özellikleri:

 High-Definition Video: Bu program ile kolayca yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü ve YouTube full HD videolar indirebilirsiniz.
 Tarayıcı Gerekmez: Program sayesinde tarayıcınızı açmadan YouTube videoları ile ilgili aramalar yapmanızı sağlayan mükemmel özelliktedir.
 Video Bağlantı Linkleri İle Hızlı İndirme: Eğer elinizde bir video bağlantısı varsa, YouTube Downloader içine bağlantıyı yapıştırarak videoyu indirebilirsiniz.
 Yüksek İndirme Hızı: Program kendi içerisinde yüksek hızlı indirme motoru içerir. Bu sayede yüksek indirme hızı keyfine varacaksınız.

 

 

Wise Video Downloader 2.8.2 YAPILAN YORUMLAR