Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WordPress Tema Sitesi

WordPress Tema Sitesi

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Bugün sizlere Türkiye’nin en kaliteli wordpress tema üreten ajansını tanıtacağım. Wordpress Tema Sitesi olarak 2007 yılından bugüne faaliyet veren birtema.com ayrıca Türkiye’yi themeforest.com gibi dünyanın en büyük hazır tema satış sitesinde de temsil etmektedir.

Şuana kadar ürettikleri portal, kadın, program indirme, bitcoin, film ve yemek sektörlerine uygun wordpress temaları oldukça ilgi görürken yazılımara.com üzerinde kullanılan wordpress tema da birtema’nın ürünlerinden bir tanesidir. Responsive ve SEO özellikleri ön plana çıkan birtema.com ürünleri crossbrowser ve pixel perfect gibi teknik detayı olan özelliklere sahip. Ayrıca hiç bir koda dokunmadan tema paneli üzerinden temaların yönetilebilirliği gelişmiş özellik sistemine en önemli örneklerden biri olarak görünüyor.

Temaların farklı farklı renklere sahip olması ve bunların yönetim paneli üzerinden yönetilebilirliğide kullanımı ve tercihleri kolaylaştırırken, seo uyumlu wordpress tema kıtlığı çekilen şu günlerde tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden bir tanesi olabilir. Satış sonrası destekleride bulunan ajansın hem canlı destek gibi bir seçeneği hemde müşteri panelinde ticket oluşturma bölümü mevcut, ayrıca hem hafta içi hemde hafta sonu destek sisteminin aktif bir şekilde hizmet vermesi benden artı puan alırken, wordpress responsive blog teması olarak şiddetle önerebileceğim bir üründür.

İlerleyen aşamalarda firma ile alakalı görüşlerimi tekrar bu konu altında yada yeni bir başlık açarak belirteceğim, sizlerinde firmadan aldığı ürünler varsa buradan bizlere iletebilir ve daha aydınlatıcı bilgiler ışığında görüşlerimizi şekillendirebiliriz. Yazılımara.com ekibi olarak wordpress tema sitesi hakkındaki blog yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

WordPress Tema Sitesi BENZER İÇERİKLER
WordPress Tema Sitesi YAPILAN YORUMLAR

*