Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
XXCLONE

XXCLONE 2.0.8.8

Please wait...

XXCLONE – Bilgisayar ve CD Yedekleme Programı

 

XXCLONE, işetim sistemini ve klasörleri olduğu gibi kopyalamak için kullanacağınız ücretsiz bir programdır.

Esasen adı gibi klonlama yeteneği olan bir programdır. Yani bir bilgisayarın işletim sistemi ile kopyalayarak başka bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Bu ne işe yarar diye soracak olursanız; aslında bir anlamda bilgisayarınızın tümü ile yedeğini alabileceğiniz anlamına da gelir. Bunun dışında; kopyalamaya karşı korumalı CD’leri klon yöntemi sayesinde komple kopyalayabilirsiniz.

Program, Self-Bootable özelliği sayesinde format attığınız bilgisayarınıza eski çalışan uygulamalar ile beraber kopyaladığınız yedekleri geri almak için olanak sağlar. Böylece eski kullandığınız uygulama veya programları yeniden tek tek kurmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca kurulan uygulamalar lisansları ile birlikte çalışır hale gelecektir.

Bilgisayarı kopyalayarak yedekleme haricinde, aynı yöntemi kullanarak CD, Harici Disk ve USB bellekleri kopyalamak ve yedeklemek için de kullanabilirsiniz. Hangi sürücünün yedekleneceğini seçerek, nereye yedeklenecek ise seçiminizi tamamlayarak ‘Start’ butonuna basmanız yeterlidir.

Tescilli HyperSync algoritması ile periyodik yedekleme işlemi son derece hızlı olacaktır. Arka planda çalışırken bilgisayarınızı kullanmaya olanak sağlayan Windows ortamı içinde çalışır. Bunu yaparken sisteminizi yormaz. Program ücretsizdir. Kullanmak isteyenler sitemizden indirip hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir.

XXCLONE

XXCLONE 2.0.8.8 YAPILAN YORUMLAR