Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yandex.Disk 3.1.6

Please wait...

Yandex.Disk  – Yandex Senkronizasyon Programı

 

Yandex.Disk, yandex depolama alanı bağlantısı için bilgisayarınızdan kullanacağınız hızlı bir senkronizasyon aracı.

Uzun zamandır sanal depolama hizmeti veren Yandex, bu süre içerisinde kullanıcıların işlerini hızlıca halletmesi için bir senkronizasyon aracı geliştirdi. Aslında sıradan bir klasör görünümünde kurulan bu araç sayesinde, resimlerinizi, müziklerinizi, videolarınızı ve tüm kişisel verilerinizi, Yandex depolama alanına kolayca senkronize ederek transfer edebilirsiniz.

Klasör görünümündeki araç içerisinde ,yeni klasörler oluşturabilir veya var olan klasörleri silebilirsiniz. Verilerinizi gönderebilir yada varolan verilerinizi silebilirsiniz. Dosyalarınıza erişmesini istediğiniz kişilerin erişimine izin verebilir veya kısıtlayabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu araç Yandex depolama alanı kullananların oldukça işine yarayacaktır. Bu aracı kullanarak senkronizasyon ve dosya transferlerini kolayca yaparsınız.

Telefondan otomatik yükleme özelliği ile, istediğiniz kadar fotoğraf ve videoları orjinal kalitesinde depolayabilirsiniz. Yandex Disk’e taşıdığınız dosyalarınızı aynen bilgisayardaymış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Diğer bir özellik ise, bilgisayara hiç bir ek program yüklemeden Word, Excel ve PowerPoint’i tarayıcı üzerinden kullanmanıza olanak sağlamasıdır. Kısa bağlantılar ve dosyalar dahil size 50 Gb bir alan sağlar. Yandex Disk size veri depolama ve veri yedekleme konusunda bambaşka bir dünyanın kapısını açar.

Yandex.Disk

25$ karşılığında Yandex Disk Pro Özellikleri:

  • Reklamsız
  • 100 GB veya 1 TB daha fazla bellek
  • Öncelikli destek hizmeti
  • 3 aylık dosya değişiklik geçmişi
  • Limit aşılsa bile erişime açık olan sayfalardan dosya indirebilme

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Yandex.Disk
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Yandex.Disk 3.1.6 YAPILAN YORUMLAR