Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

YouTube Downloader Free 1.3

Rate this post

YouTube Videolarını İndirme Programı

 

YouTube Downloader Free, bilgisayara YouTube videoları indirmek ve en popüler formatlara dönüştürmek için basit ve ücretsiz bir uygulamadır.

 

Özellikle Video paylaşım sitesi youtube’un ziyaretçi sayısının giderek arttığı herkes tarafından biliniyor.  Son zamanlarda, youtube video paylaşım sitesinde ki videoları bilgisayara indirmenin en pratik yolunun ne olduğu hakkında arayış içerisinde olan kullanıcılar bulunmakta. Youtube’dan video indirmek için bir çok program yapımcısı tarafından çeşitli programlar geliştirildi. YTD Downloader gerçekten bu işi iyi yapıyor.

YouTube Downloader Free, EMATRIXSOFT tarafından piyasaya dağıtılan ücretsiz bir video indirme programıdır. Program ile seçilen videoları indirirken, AVI, MPEG-4, RMVB, MOV, 3GP, 3G2, WMV, MPEG, WAV ve MP3 formatlarına dönüştürülerek indirmesini sağlayabilirsiniz. Bu program, dönüştürme seçeneklerini ayarladıktan sonra, bu videoların  iPOD, iPhone, PSP, Zune, cep telefonu gibi cihazlarda kullanacak şekilde uygun video formatlarında videoları dönüştürmek için size kolaylık sağlar.

YouTube Downloader Free

 

 

YouTube Downloader Free 1.3 YAPILAN YORUMLAR