Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon

Zer0 0.19.0.22

Please wait...

Zer0  – Dosyaları Geri Döndürülmez Şekilde Silme Programı

 

Zer0, kullanıcı dostu yüksek güvenlikli bir dosya silme programı. Program ile dosyaları geri döndürülmez bir şekilde silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Bu program ile, dosyaları silebilir ve 3. bir kişi tarafından dosyanın kurtarılmasını önleyebilirsiniz. Şimdiye kadar hiçbir kullanıcı bu program tarafından silinen bir dosyayı kurtarmak için etkili bir yöntem bildirmedi.

Bilgisayarda işimize yaramayan dosya, klasör, resim, metin ve çeşitli belgeleri sildiğimiz de, aslında tam olarak silinmediğini pek çok kimse bilmez. Bazı programlar kullanılarak silindiğini zannettiğiniz programları geri kurtarmak mümkün olmaktadır.

Bu durum bilgisayar kullanıcılarının kişisel güvenliğini tehlikeye sokabiliyor. Çünkü sonradan geri alınarak kurtarılan bu belgeler, 2.şahısların eline geçmek sureti ile güvenlik tehditi oluşturacaktır.

Zer0, yazılımı kullanarak sildiğiniz dosyaların tekrar geri kurtarılması mümkün olmayacaktır. Bu sayede kişisel bilgi veya belgelerinizi 2. şahısların eline geçmesi önlenmiş olacaktır.

Program kullanıcılarının geri bildirimlerinde, program ile silinen dosyaların tekrar geri alınması ile ilgili olumsuz bir bildirim olmamıştır. Kişisel verileri döndürülmez veya geri kurtarılmaz şekilde silmek istiyorsanız, bu programdan faydalanabilirsiniz. Son derece kolay ve kullanıcı dostu olan bu programı indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Zer0

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

Kullanıcı dostu HMI: Drag’n’drop, 1 tıklama ile işi bitirin.
Yüksek güvenlikli dosya silme algoritması
Çok iş parçacıklı uygulama çekirdeği: Uygulamayı dondurmadan maksimum verimlilik.
Uluslararası dil desteği.

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Zer0
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Zer0 0.19.0.22 BENZER İÇERİKLER
Zer0 0.19.0.22 YAPILAN YORUMLAR