Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ZIP Password Recovery 2.3

Rate this post

ZIP Password Recovery  – Kayıp Winzip Şifrelerini Bulma Programı

 

ZIP Password Recovery, gelişmiş winzip şifre kırma programı. Winzip ile sıkıştırılmış şifre korumalı dosyaları kurtarabilirsiniz.

 

Dijital dünyada bir çok kişisel verileri şifrelediğimiz gibi, bunların içerisinden winzip ile sıkıştırılmış dosyaları şifrelemek sayesinde, bu tür dosyalarımızın güvenliğini de sağlamış oluruz. Fakat bir çok alanda kullandığımız bu şifreleri unutmak gibi sorunları da beraberinde yaşamak kaçınılmaz olmaktadır.

Unutulan şifreleri bulmak veya kayıp şifreleri bulmak çok zor olduğundan dolayı, çok önemli bazı kişisel dosyalarımızı artık kullanamaz duruma gelebiliyoruz. Winzip ile sıkıştırdığımız dosyaların kayıp şifrelerini bulmak için kullanabileceğiniz  ZIP Password Recovery sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak için bir çözümdür. Bu program sayesinde, kayıp winzip dosyalarının şifresini bulmak sizin için kolay olacaktır.

ZIP Password Recovery

Özellikler:

 Basit ve sezgisel grafik arayüz.
 WinZip, PKZip, WinRAR, 7-Zip, vb kullanılarak oluşturulan tüm ZIP arşivleri Destekler
 ZIP arşivleri ve kendiliğinden açılan ZIP arşivleri için şifreler kurtarın. .
 Herhangi şifre korumalı ZIP dosyalarının kayıp ya da unutulmuş şifreleri kurtarın.
 Kurtarma sürecini hızlandırmak için çoklu iş parçacığı teknolojisinden yararlanın.
 Teknik destek
 Güncelleme

 

ZIP Password Recovery 2.3 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Tansu
    2 sene önce

    Bir tarihte zipli dosya şifremi kaybetmiştim artık şifre kullanmıyorum. Fakat böyle bir şifre kurtarma programı varken, yeniden dosyalarımı şifreleyebilirim. Bir deneyip görmeli derim