Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

18 Wheels of Steel American Long Haul 1.01

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

18 Wheels of Steel American Long Haul, Amerika yollarında kamyonculuk yapmak nasıl olurdu sizce?

Bir şirket kurup işçiler kiralayarak onları çalıştırabileceğiniz bir kargo firması sahibi olacaksınız. İşçilerinizin çalışma performansı sayesinde elde ettikleri reytingleri, onların ceza yemeden görevleri yerine getirmesini sağlar. Taşıma mesafesine göre para kazanacağınız bu işte, arça kaza yapar yük hasar alırsa, paranız hesabınızdan kesilecek.

Oyun; zor, normal ve kolay olmak üzere üç zorluk derecesine sahiptir. Zor seviyede başladığınızda, 100.000 $ borcunuz olacak ve bu borcunuzu 20.000$ kazançla başlayarak kapatmaya çalışacaksınız. Normal seviyede başladığınızda 20.000$ kazançla işe başlarsınız fakat, yeni işler almanız çok zor olacaktır. Kolay seviyede başladığınızda, bir çok yerden iş alabileceğiniz gibi, 50.000 $ kazançla işe başar ve her yerden iş alabilirsiniz.

Oyunun en güzel tarafı ise,  Euro Truck Simulator oyununda olduğu gibi, uzun yolda tır kullanarak, tır şöförleri yollarda neler yaşıyorsa, aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Yemek molası, uyku molası ve yakıt ikmali gibi faaliyetleri gerçekleştiriyorsunuz. Esas enteresan olan ise, bir kargonun yerine zamanında yetişmesi için, gerçek bir tır sürücüsünün yapması gereken bazı kural ihlallerini de yapmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Size gerçek bir kamyon kullanma, tır kullanma heyecanı ve deneyimi yaşatacak bir oyundur. SCS software oyun geliştirme firması tarafından geliştirilen kamyon sürüş oyunları sınıfından, beğerek oynayacağınız bu oyunu indirerek deneyebilirsiniz.

Yazan: meto

18 Wheels of Steel American Long Haul 1.01 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları