AVS Media Player 5.4.2.148

AVS Media Player  – Medya Oynatma Programı ⭐⭐⭐

 

AVS Media Player ile, çeşitli ses formatlarındaki videoları oynatmak için kullanacağınız son derece kullanışlı ve ücretsiz bir medya oynatma programı.

AVS Media Player ile sadece video  oynatmak değil, aynı zamanda WAV, MP3, FLAC, M4A, OGG, AAC, AMR gibi her formatta ses dosyalarınızı da  dinleyebilirsiniz. 7.1 hoparlör yapılandırmalarını destekleme özelliği ile kendinizi adeta tiyatrodaymışsınız gibi hissedersiniz. Bu program zengin işlevselliklere sahip ve kolay kullanabileceğiniz bir programdır.

Programı kendimiz bilgisayarımıza kurup denedik ve oldukça başarılı programlardan biri olarak gördük. Kurulum sırasında her hangi bir zararlı yazılım tespit etmedik. Kurulumu son derece kolay olup, kullanımı da bir o kadar kolaydır. Evinizi sinema veya tiyatro ortamına çevirecek kalitede olan bu gelişmiş yazılımı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikler:
WAV, MP3, FLAC, M4A, OGG, AAC, AMR türü dosyalardan çalma listeleri oluşturup daha sonra dinleme,
PNG, JPEG, TIFF, GIF, türündeki görüntüleri isterseniz slayt olarak görüntüleyebilirsiniz.
7.1 hoparlör konfigürasyonları ile Surround özelliğini kullanabilir ve evinizi bir sinema salonu gibi hissedersiniz.

Desteklediği Medya Formatları: AVI, IVF, DIV, DivX, WMV, ASF, ASX, MPG, MPEG, MPE, M4V, MP4, MVV, M2V, M1V, MOD, QT, MOV, DV, DAT, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MS-DVR, DVR-MS, GVI, OGM, OGG, OGV, MKV, FLV, F4V, F4P, TS, TP, TRP, M2TS, M2T, MTS, AMV, MTV, CDG, NSV, FLI, FLC, RM, RAM, RMVB, RV, IVR, WAV, MP3, MPEG3, CDA, MP2, M4A, WMA, OGG, AAC, MPC, MPP, MP +, AIF, AIFF, Aifc, AU, SND, AMR, AWB, APE, FLAC, AC3, BMP, GIF, JPG, JPEG, JPE JFIF, PNG, TIF, TIFF, PCX, RAS, PSD, TGA, WMF, EMF, WTV.

Desteklediği İşletim Sistemeleri: Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista

 

 

Reaper 6.58

Reaper – Dijital Ses İşleme Yazılımı ⭐⭐⭐⭐⭐

 

Reaper, bilgisayarınızı adeta  stüdyoya çevirerek, şarkılara mix yapabileceğiniz bir yazılımdır. Şarkılara mix yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Reaper, hemen hemen her donanım, yazılım ve eklentilerle beraber geniş bir kullanıma sahiptir. Medya projelerinizde görülmemiş esneklikte toplu ses tasarımları yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz önceki tasarımları yeniden düzenleyebilirsiniz. Projenize ses katmanları ekleyerek mixleme ve otomatik surround oluşturabilirsiniz. Bununla beraber sesleri kesme ve ekleme gibi montaj düzenlemeleri de yapabilirsiniz.

REAPER hemen hemen her donanım ile çalışır. Diğer yazılım ve eklentileri ile beraber geniş bir kombinasyon halinde kullanılabilir. Sadece bilgisayarınıza bağlı bir mikrofon kullanarak, Reaper programının tam işlevsel özelliklerinden  yararlanabilir ve bütün bir profesyonel kayıt stüdyosu sürücü oluşturabilirsiniz. Programın 62 bit sürümünü indirmek için tıklayın!

Programı test ettiğimizde, çok fonksiyonel olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber oldukça profesyonel olan bu yazılım, kullanılması çok basit bir program değil.

Özellikleri:

Verimli, hızlı yük ve sıkı kodlanmış.
Taşınabilir sürücülerden veya ağ sürücüsünden çalıştırabilme.
Çok kanallı desteğiyle MIDI yönlendirme.
64-bit dahili ses işleme.
Birçok medya formatlarını dışarı aktarma, rekor ve render hemen her bit derinliği destekleme özelliği.
Kapsamlı MIDI donanım ve yazılım desteği.
Üçüncü taraf binlerce Destek plug-in efektleri ve VST, VST3, AU, DX ve JS dahil sanal araçlar.
Işlem ses ve MIDI ve yeni efektler yaratmak için yerleşik araçlar için stüdyo kalitesinde yüzlerce efektler.
Otomasyon, modülasyon, gruplama, VCA, çevre, makro, OSC, scripting, kontrol yüzeyleri, özel skinler ve düzenleri.

 

 

 

 

 

 

MAGIX Movie Edit Pro 2022 21.0.1.119

MAGIX Movie Edit Pro – Video Düzenleme Programı ⭐⭐⭐⭐⭐

 

MAGIX Movie Edit Pro  ile, Her zamankinden daha hızlı, eğlenceli videolar oluşturun. Ödüllü video düzenleme yazılımı Movie Edit Pro, çok çeşitli efektler sunar, iş akışınızı sihirbazlarla destekler.

Seyahatlerinizden veya bir aile kutlamasından bolca video ve fotoğraf çektiniz mi? Video kamera, akıllı telefon veya DSLR’den programa her şeyi yükleyerek başlayın. Birleşik video çekiminiz etkinliğin kendisinden daha mı uzun? Movie Edit Pro’daki pratik kesme modlarını kullanarak hemen kolayca kesebilirsiniz. Çok karanlık veya çok açık dalgalı çekimler veya kayıtlarınız mı var? Movie Edit Pro, özel anların video malzemelerini kurtarmanıza ve kullanmanıza izin veren araçlar sunar. Ardından filminizi parlatmak için başlıklar, geçişler ve efektler uygulayabilirsiniz.

Şimdi yeni ve ultra hızlı INFUSION Motoru içerir. Tüm bunlar video oluşturmak ve sevdiklerinizle oluşturduğunuz videoların tadını çıkarmak için daha fazla zaman kazandırır. Program, deneyim seviyenizi dikkate alır. Mutlu olmadığınız sahneler tamamen otomatik olarak kaldırılabilir veya manuel olarak çalışabilirsiniz. Hızlı, sezgisel ve kolay kullanım sihirbazlarının tam desteğiyle çalışın.

 

 

 

Nero MediaHome 1.1.0.129

Nero MediaHome – Medya Oynatıcı ve Organizatör ⭐⭐⭐⭐⭐

 

Nero MediaHome, bilgisayarınızda bulunan medya dosyalarını yönetmek ve medya dosyalarını organize etmek için kullanacağınız bir programdır.

Herkesin tatil, doğum günü, düğün gibi özel anları ve özel günleri var. Herkes bu anları çeşitli şekillerde ölümsüzleştirmektedirler. Özellikle teknolojinin geliştiği son yıllarda dijital fotoğraf makineleri ve akıllı telefonlar ile çekilen videolar ile bu anlar ölümsüzleştirilmektedir.

Bu şekilde çekilen Tatil fotoğrafları ve özel anlar ile ilgili videoları arayıp bulmak zahmetli olmaktadır. Nero MediaHome Unlimited, bu şekilde bulunması zor ve dağınık dijital arşivlere bir düzen getiriyor. İster müzik, fotoğraf, video, sinema filmi, TV dizisi, audio CD veya DVD video, ister bilgisayar veya mobil cihaz olsun: Bu program dosyalarınızın arşivlenmesi, sıralanması, oluşturulması ve oynatılması için çok yönlü bir medya merkezidir.

Ayrıca, Bu program fotoğrafları ve videoları kablosuz olarak akıllı cihazlardan USB belleklere ve diğer ortamlara taşıma imkanı sağlamaktadır. Daha sonra bu medya arşivini kategorilere göre düzenleyebilirsiniz. Düzenli olarak kategorilerde arşivlenmiş, kayıt tarihine, yüz, yer, favori veya kişisel sözcüklere göre sıralanmış tüm medyalarınızı şimdi daha da hızlı ulaşmanız mümkün olacaktır. Ve bu medya dosyalarını bir çok platformda yayınlama imkanı sağlar. Tabiki de videoları oynatmak için muhteşem bir kalite sunar.

Nero MediaHome VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

Foxit Reader 11.2.2.53575

Foxit Reader – PDF Okuma Aracı ⭐⭐⭐⭐⭐

 

Foxit Reader, PDF dosyaları, görüntüleri, formları veya biçimlendirilmiş metinleri içermek söz konusu olduğunda yüksek sıkıştırma ve artan kalitesi için yaygın olarak kullanılır.  Windows bu format için yerel destek sağlamadığından, içeriklerine erişmek için Foxit Reader gibi özel bir uygulama gereklidir .

PDF dosyalarıyla şimdiye kadarki en kolay şekilde çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış olan bu program, amacına oldukça iyi hizmet eden sezgisel bir uygulamadır: PDF’leri kullanıcıyı çok fazla rahatsız etmeden anında açar ve aynı zamanda onlara çok ilginç ürünler sunar.

Kullanışlı özelliklere sahip kullanıcı dostu PDF okuyucu

Programı yüklerken, kullanıcılar yazılımın işlevlerini Windows Gezgini ile entegre edecek kabuk uzantılarını devre dışı bırakma olanağına sahiptir. Bu güvenli okuma modu, bağlantıların ve web sitelerinin doğrudan bir PDF dosyasından açılmasına izin vermediğinden, JavaScripts kodlarını da engellediğinden, Trust Manager özelliği başka bir yararlı özelliktir.

Bu program oldukça göz alıcı bir arayüze sahiptir, ancak onu özelleştirmek isteyenler kolayca bir dış görünüm uygulamaya veya başka bir renk şemasını seçmeye başvurabilir. Çok sayıda düğme ve menü ile dolu olmasına rağmen, kullanıcı arayüzü kalabalık görünmüyor, herhangi bir PDF dosyasını görüntülemek, döndürmek veya yakınlaştırmak ve Facebook’ta kolayca paylaşmak için bolca yer bırakıyor.

Oynamak için temel özellikler

Temel PDF görüntüleyicilerden farklı olarak, kullanıcıların dosyanın yorumlarını okumasına, her katmanı ve eki önizlemesine ve ayrıca imzaları doğrulamasına veya doğrulamasına olanak tanır. Aynı zamanda metinden konuşmayı da destekler, yani seçilen bir sayfayı veya tüm belgeyi yüksek sesle okuyabilir.

Dahası, belgeler yalnızca metin dosyaları olarak görüntülenebilir, böylece dikkat dağıtmadan tüm görüntüleri veya nesneleri çıkarabilir ve yalnızca gerçek metne erişebilir. Kullanıcılar dosyalarına odaklanmak istediklerinde tam ekran modu da erişilebilir.

İşlemleri ve ekstra işlevleri düzenleme

Foxit Reader size çok sekmeli bir düzen ile çalışma, cetveller ekleme, notlar, belirtme çizgileri ve metin kutuları ekleme, ayrıca bağlantılar oluşturma, yeni dosyalar ekleme ve görüntü, ses ve video yerleştirme imkanı sunar.

Ayrıca, yer imleri ekleyebilir veya kaldırabilir, güvenlik ayarlarını görüntüleyebilir ve değiştirebilir (örn. Yazdırma, form doldurma), bir PDF oluşturabilir veya taranmış belgelerden sayfalar ekleyebilir ve serbest tasarımlar çizebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 

 

Avast Internet Security 22.3.7108

Avast Internet Security – Ağ Koruma Yazılımı ⭐⭐⭐⭐

 

Avast Internet Security, şirketin çıkardığı en eksiksiz pakettir. Her türlü tehdide karşı kırılmaz bir duvar sağlamak için güçlerini birleştiren bir antivirüs modülü, iki yönlü bir güvenlik duvarı, antispam ve antispyware modüllerini bir araya getirir.

Internet Security, şirketin Pro Antivirus ile aynı antivirüs motorunu kullanır. Hem bilgisayarınız hem de çıkarılabilir aygıtlar için gerçek zamanlı koruma ve çeşitli tarama modları sağlar. Özel bir tarama türü, işletim sistemini başlatmadan hemen önce tarayan ve virüslü dosyaları temizlediğinizden emin olan (uzun sürmez) Önyükleme Zamanı modudur.

Buna ek olarak, Güvenlik Duvarı modülü bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturur ve kimliğinizi hırsızlığa karşı korur. Ağ türünüzü (iş, ev veya genel) seçme çabalarınız azalır. Gelişmiş kullanıcılar için bir uzman modu mevcuttur.

Ayrıca, Outlook ve POP3 / IMAP sunucuları için kimlik avı girişimlerini önleyen ve güvenilmeyen gönderenleri engelleyen bir özellik olan Antispam modülü aracılığıyla e-postanız için koruma sağlar. Sanallaştırma özelliği ile çalışma ortamınız için maksimum güvenlik sağlanır. Sandbox adıyla anılır ve güvenmediğiniz uygulamaları veya web sayfalarını açmak için kullanabileceğiniz bir yerdir.

Hepsinden önemlisi, çevrimiçi alışveriş ve e-bankacılık için izole bir alan görevi gördüğü için, hızla seveceğiniz SafeZone modülüne sahipsiniz. İşlemleriniz korunur ve faaliyetleriniz takip edilme tehlikesi taşımaz.

 

 

 

Universal USB Installer 2.0.1.0

Universal USB Installer – USB ile Linux Çalıştırma ⭐⭐⭐⭐

 

Universal USB Installer, UUI,USB Flash Sürücünüzü koymak için çeşitli Linux Dağıtımları arasından seçim yapmanıza olanak sağlayan bir Canlı Linux Önyüklenebilir USB Oluşturucu’dur.

Programının kullanımı kolaydır. Basitçe bir Linux Dağıtımı, ISO dosyası, Flash Sürücünüz ve Kur’a tıklayın. Tamamlandığında, seçtiğiniz işletim sisteminizde önyüklenebilir bir USB Flash Sürücü çalıştırmaya hazır olmalısınız. Diğer özellikler arasında; Kalıcılık (varsa) – Ubuntu, Xubuntu ve Lubuntu Casper Kalıcılık özelliği, FAT32 veya NTFS formatlı sürücülerle çalışır. 4GB’tan büyük casper-rw, yalnızca USB sürücüsü NTFS dosya sistemiyle biçimlendirildiğinde kullanılabilir.

NOT: Önyüklenebilir USB’nize birden fazla Linux Dağıtımı, Sistem Teşhis Araçları, Antivirüs Yardımcı Programları ve Windows Yükleyici eklemek istiyorsanız bunun yerine YUMI – Multiboot USB Yazılımını kullanın.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 

 

OsMonitor 10.3.23

OsMonitor – Şirket içi İzleme Yazılımı ⭐⭐⭐⭐⭐

 

OsMonitor şirketler için tasarlanmış güçlü bir çalışanları izleme yazılımıdır. Tüm çalışan bilgisayarları yerel alan ağı veya Internet üzerinden izleyen bir sunucu ile istemci-sunucu modunu benimser.

OsMonitor çalışan izleme yazılımı, IM konuşma ve ziyaret edilen web siteleri gibi bilgisayar etkinliklerini kaydeder ve izler. Çalışanlarınızın patron bilgisayarında çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Bu program ayrıca belirli web siteleri, oyunlar, harici sürücüler ve USB disk gibi istenmeyen eylemleri de engeller.

OsMonitor, yüklü programların bir listesini, erişilen URL’leri veya gerçek zamanlı ekran görüntülerini görüntülemenize ve bu içeriğin bir kısmını engellemenize izin vererek çalışanlarınızın çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerini izlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olur. Ana pencere, sunucunuza istemci yardımcı programı tarafından bağlanan tüm bilgisayarları görüntüler ve size bir avuç seçenek sunar. Etiketleri veya dizeleri hariç tutarak web sitelerini engellemeyi seçebilir ve kullanıcının beyaz listeye ekleyerek yalnızca belirli web sitelerine erişmesine izin verebilirsiniz. Ek olarak, dosya adlarını veya pencere başlıklarını hariç tutarak programları filtrelemek de mümkündür.Bu program çok sayıda kullanışlı işlevle birlikte gelse de karmaşık bir tasarım sunmaz, bu nedenle büyük çaba sarf etmeden tam anlamıyla kullanmanıza izin verir. Buna ek olarak, entegre bir kullanıcı kılavuzunun eksikliğini telafi eden birçok özelliği için araç ipuçları görüntüler. Bazı işlevlerini anlamak için orta ila ileri düzey bilgisayar işletim becerilerine ihtiyacınız olabileceğini unutmayın. Bu uygulama iki bileşenle birlikte gelir: oldukça özelleştirilebilir bir sunucu yardımcı programı ve bir istemci. Birincisini başarıyla yapılandırdıktan sonra, sunucuya bağlamak için izlemek istediğiniz her bilgisayara ikincisini kurabilirsiniz.

Çalışan bilgisayarlardan gelen tüm izleme verileri sunucu veritabanında saklanır. Programın sunucusu, çalışanlarınızın bilgisayarlarını nasıl kullandıklarına dair profesyonel yüksek kaliteli yönetim raporları oluşturur. Böylece çalışma verimliliğini tam olarak denetim altında tutabilirsiniz.

 

 

 

Duolingo

Duolingo – Windows Masaüstü Uygulaması ⭐⭐⭐⭐⭐

 

Duolingo, sıfırdan ingilizce öğrenmek için akıllı cihazlarda tanıdığımız uygulamanın masaüstü sürümü.

Duolingo, ingilizce öğrenimini eğlenceli hale getiren bir uygulamadır. Ücretsiz olarak kullanılan bu uygulama sayesinde, ingilizce öğrenimi oldukça keyifli ve akılda kalıcı olacak. Size özel soru ve cevaplar ile, size en doğru ve en kolay şekilde ingilizce öğrenme imkanı sağlarken, dinleme ve anlama konusunda gelişmenize de yardımcı olacak. Masaüstü sürüm haricinde iPhone ve Android sürümleri bulunan uygulamayı her yerden kullanabilirsiniz.

 

Not: Bu programın iOS ve Android sürümlerini de bu sayfadan indirebilirsiniz. 

 

oCam 520.0

oCam – Ücretsiz Ekran Kayıt Programı ⭐⭐⭐⭐

 

oCam, kullanımı son derece kolay bir ekran kayıt programı. Masaüstü ekran görüntüsü resmini çekmek için kullanılır.

oCam ile bilgisayarınızın ekranındaki faaliyetlerin kayıdını yapabilirsiniz. Yazılım sayesinde, ekrandaki işlerin videosunu veya resmini çekebilirsiniz. Bunu yaparken, dilerseniz ekranın belli bir alanını veya tamamını ölçeklendirebilirsiniz. Video kayıt esnasında dilerseniz sesi kapatabilirsiniz. Kendi içerisinde desteklediği kodekler sayesinde, video formatı için tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Program tanıtımları veya bilgilendirme amaçlı kayıtlar yapabileceğiniz bu basit ve kullanışlı aracı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Kendi denemelerimizde, aynı özelliklere sahip diğer programlarla beraber, bu programı da ekran yakalama konusunda oldukça başarılı bulduk.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Camtasia Studio 2021.0.19

Camtasia Studio – Ekran Videosu Çekme ve Video Düzenleme Programı ⭐⭐⭐⭐

 

 

Camtasia Studio, kullanımı kolay ve güçlü bir ekran videosu çekme ve düzenleme yazılımıdır.

Bilgi paylaşmak için, bazen yazarak anlatmanın yetmediği yerde görsel yardımcılara ihtiyaç olabiliyor. Örneğin resim ve video gibi. Bu yazılım sayesinde ekrandaki aktiviteleri veya işlerin videosunu kolayca çekebilir ve düzenlemesini yaparak paylaşabilirsiniz.

Basitçe özellikleri ise; Videoları kesme, video ekleme, video üzerine yazı yazma, video sesini silme ve farklı sesler ekleme, eklediğiniz sesleri alçaltıp yükseltme, film aralarına geçiş efektleri ekleme özelliklerini kullanarak, en sonunda tamamladığınız projenizi, bilgisayarınıza istediğiniz bir video formatında export edebilir, isterseniz sosyal paylaşım sitelerine direkt gönderebilirsiniz.

Yazılımara.com editörü olarak bizzat denemiş olduğum ve oldukça başarılı bulmuş olduğum bir programdır. Ekranda yaptığınız işlerin videosunu çekmekle kalmayıp, bu videoların en profesyonel şekilde düzenlenmesine olanak sağlıyor.

Ayrıca sadece kendinizin çektiği ekran videoları ile sınırlı olmayıp, bilgisayarınızda ki mevcut videoları da düzenleyebileceğiniz bir programdır. Bir müzik klibi yapmak istediğinizde, bunu en iyi işleyebileceğiniz bir yazılımdır bizce. Klibin başında ve sonunda müziğin sesini kısıp açabiliyorsunuz. Bunun dışında videoların üzerine fligran şeklinde markalarınızı yazabiliyorsunuz.

Aslında mükemmel özellikleri saymakla bitiremiyoruz. Sizlerde bu yazılımı kullandığınızda bizlerle aynı fikri paylaşacağınızı zannediyoruz. Programın fiyatı 249$’dır.

 

 

 

ocenaudio 3.11.12

ocenaudio – Ücretsiz Müzik ve Ses Düzenleme Programı ⭐⭐⭐⭐⭐

 

ocenaudio, zengin bir dizi ses efektini ve VST eklentileri için desteği bir araya getiren, platformlar arası, kullanımı kolay, hızlı ve işlevsel bir ses düzenleyici.

Bazı ses düzenleme uygulamaları mükemmel çalışır ancak kullanımı oldukça zor görünürken, diğerleri harika görünür ancak özellikleri zayıftır. Bu program, bu iki vakanın en iyi buluştuğu yerdir.

özellikleri ve dağıtım gücünü azaltmayan ses parçalarını düzenlemek için tasarlanmış iyi görünümlü bir yazılım çözümüdür. Ses analizini basitleştiren Ocen Framework’e dayanmaktadır.

Açtığınız an içgüdüsel olarak parçaları nereye ekleyeceğinizi, dalga formunun nerede görüntülendiğini ve efektleri bulmak için nereye gitmeniz gerektiğini bilirsiniz. Arayüzü kullanıcı dostu olmaktan çok daha fazlasıdır ve yolunuzu bulmanızı çok kolaylaştırır.

Program size basit bir dalga biçimi görünümünden daha fazlasını sunar. Bir spektral görünümü farklı zaman formatlarının yanı sıra dikey ve spektral ölçek formatları arasında değiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın parçayı ayrıntılı olarak analiz etmesini ve minimum ve maksimum örnek değerlerini, tepe genliğini, DC ofsetini ve ortalama RMS gücünü görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Diğer benzer uygulamalarda olduğu gibi, dalga formunun bir bölümünü seçebilir, kesebilir, kopyalayıp yolda başka bir yere yapıştırabilirsiniz. Çoğu olmasa da, ses düzenleme araçlarının hepsinde olmayan bir özellik, bir izin birden çok bölümünü seçme ve seçilmemiş parçayı değiştirmeden bu bölümlere tek başına çeşitli ayarlamalar uygulama yeteneğidir. Ocenaudio’da bu özellik var ve oldukça kullanışlıdır.

Etkiler açısından size geniş bir seçim sunar. Sessizlik elde edersiniz, ters çevirirsiniz, ters çevirirsiniz ve standart olarak normalleşirsiniz, olması gerekenler. Ardından, genlik ayarlarına, yüksek geçiş ve alçak geçiş filtrelerine, gecikme efektlerine ve sönümleme işlemine sahipsiniz. Bu filtreleri parçalarınıza eklediğinizde önceden tanımlanmış bir fabrika ön ayarı uygulamadıklarını söylemeye gerek yok ve bu kadar. Parametreleri ve diğer çeşitli ayarlamalar üzerinde mutlak kontrole sahipsiniz.

Bunların dışında, bir efekt uygularken ve ayarlarına müdahale ederken, sesi değiştiren tüm değişiklikler gerçek zamanlı olarak sunulur. Ekolayzerin 31 bandından birindeki en ufak çentik bile işlenir ve anında ses çıkışına eklenir.

ocenaudio VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PROGRAM İNCELEME VİdEOSU

UltraMixer Free 6.2.13-874

UltraMixer Free – Ücretsiz DJ Programı ⭐⭐⭐⭐⭐

 

UltraMixer Free, çeşitli dijital dosyalardan gerçek zamanlı olarak ses karışımları oluşturmak için yardımcı olabilecek kullanımı kolay bir uygulamadır. Çalışmayı çok kolaylaştıran sezgisel ara yüzü sayesinde hem deneyimli hem de yeni başlayanlar tarafından kullanılabilir.

Program MP3, WMA, PGG, WAV ve hatta CD gibi çok çeşitli ses formatlarını destekler. Buna ek olarak, isteğe bağlı olarak AAC / M4A dosyaları için destek sunabilir, böylece istediğiniz herhangi bir şarkıyı çalabilirsiniz.

Temel olarak bir DJ aracı olarak nitelendirilen UltraMixer Free, ‘vinil’ pikaplar yerine iki dijital panele (veya ‘SoundPlayers’) sahiptir. Bu, parti, restoran veya eviniz gibi her türlü etkinlik veya konum için kullanabileceğiniz anlamına gelir. ‘Mikser’ kartı, ‘Ekolayzer’ ayarlarını ve ses seviyesini kolayca ayarlamanıza veya sadece sesi kapatmanıza olanak tanır. Ayrıca, bir şarkının perdesini değiştirebilir veya bir dosyayı döngüde çalabilirsiniz.

‘FileArchive’dan, kullanmayı planladığınız tüm müzik dosyalarını’ SoundPlayers’a veya her ikisine birden yükleyebilir veya bunları eşit veya rastgele dağıtarak çalma listesine ekleyebilirsiniz. Ayrıca, şarkıların ID3 etiketlerini düzenlemenizi sağlar. UltraMixer Free, M3U çalma listelerinin içe ve dışa aktarılmasını da destekler, böylece önceden oluşturulmuş dosyaları her seferinde yeniden başlamak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz.

Uygulama, tam ekranın yanı sıra sistem tepsisinde de çalışabilir ve ayar yapmanız gerektiğinde ancak diğer etkinliklerinizi etkilemeden erişmenize izin verir.

UltraMixer Free ile istediğiniz zaman DJ gibi hissedebilir, her zaman hayal ettiğiniz şekilde müzik çalabilirsiniz. Bu harika aracı, parça karıştırma becerilerinizi çok kısa sürede veya çok kısa sürede geliştirmek ve geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

 

 

RiftCat Desktop Client 2.0.3.0

RiftCat Desktop Client – Sanal Gerçeklik Emülatörü ⭐⭐⭐⭐

 

RiftCat Desktop Client, VRidge teknolojisi kullanarak akıllı telefonları HTC Vive gözlüğüne çevirmek için geliştirilmiş sanal gerçeklik yazılımıdır.

Daha basit bir ifade ile anlatacak olursak, bu program sayesinde telefonunuzu sanal gözlük gibi çalışacak ve bilgisayarda ki oyunları sanal gözlük ile oynuyormuş gibi olacaksınız. Özellikle bilgisayarınızda bulanan HTC Vive ve Oculus Riftoyunlarını telefondan oynayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ayrıca Minecraft, War Thunder, Project Cars, Elite Dangerous gibi oyunlar ile beraber, ileri süreçlerde çok daha fazla oyunlar oynayabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayara ve telefona VRidge indirdikten sonra, her iki cihazı bu uygulama sayesinde senkronize ederek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. VRidge, HTC Vive Focus, Oculus Go, Samsung Gear VR ve Google Daydream View gibi donaımları destekler.

PC’nize telefonunuzun pahalı bir HTC Vive ya da Oculus Rift başlığı olduğunu düşündürür. Her iki cihaza da VRidge indirin, birbirleriyle bağlantı kurun ve keyfinize bakın. PC’nize telefonunuzun pahalı bir HTC Vive ya da Oculus Rift başlığı olduğunu düşündürür. Her iki cihaza da VRidge indirin, birbirleriyle bağlantı kurun ve keyfinize bakın.

RiftCat Desktop Client, sizlere masaüstü ve akıllı telefonları senkronize ederek oyun oynamak için sanal gözlük deneyimi sağlar. Uygluama sayesinde macera sizi bekliyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayın ve Google Cardboard gibi ucuz mobil VR başlığı ile eşleştirin. PC tabanlı Sanal Gerçekliği $20’dan daha düşük bir fiyata deneyimleyin. Risk almayın, ÜCRETSİZ deneme sürümü var.

 

ACDSee Photo Studio Professional 2022 (15.1.1 Build 1982)

ACDSee Photo Studio Professional ⭐⭐⭐⭐⭐

 

ACDSee Photo Studio Professional, iş akışı yönetimi, kataloglama ve arşivleme gibi profesyonel fotoğrafçılık özellikleri sunar.

Ayrıca e-posta gönderir ve CD, DVD, PDF ve slayt gösterileri oluşturur. Tamamen özelleştirilebilir bir çalışma alanı, Modlar: Yönetme, Görüntüleme, Düzenleme ve Geliştirme. Aynı zamanda program ilgili yazılımla entegre olarak 365 Mod  düzenlenmiştir. Yeni özellikler arasında Piksel Hedefleme, PicaView, 1 Adımlı EQ, Akıllı Dizin Oluşturucu ve SeeDrive bulunur.Bu program, sınırları zorlamayı kolaylaştırır. Karışık klonlama, tahribatsız renk derecelendirme, gelişmiş yüz algılama ve tanıma ve kapsamlı organizasyon geliştirmeleri ile dolu olan Professional, yaratıcı potansiyelinizin kilidini açmanıza olanak tanır. Bu program hedef bölgedeki pikselleri analiz eder ve en kusursuz onarım için kopyalanan piksellerle karıştırır. Lekeleri, telefon kablolarını ve direklerini, flaş patlamaları, lens çiziklerini, su damlacıklarını ve genel dikkat dağıtıcı unsurları ve kusurları düzelme imkanı sağlar.

 

 

En İyi Program İndirme Sitesi

Exit mobile version