Image Tuner 8.0

Image Tuner – Toplu Resim Düzenleme Programı

 

Image Tuner, resimleri toplu olarak düzenleme imkanı sağlar. Resimleri dönüştürme, resimleri adlandırma ve resimleri boyutlandırma özellikleri sunar.

Image Tuner, süper sezgisel ve basit bir arayüze sahip ücretsiz bir programdır. Resimleri yeniden boyutlandırma, yeniden adlandırma, dönüştürme ve filigran ekleme imkanı sağlar. Son derece hızlı bir görüntü işleme motoruna dayanan bu ödüllü yazılım, minimum düzeyde kontrole sahiptir ve fotoğraflar ile ilgili en tipik görevlerde size yardımcı olacaktır.

Özellikler:

Yerleşik şablonları kullanarak fotoğraflarınızı toplu modda yeniden boyutlandırır.
Logonuzu veya diğer filigranınızı aynı anda birden fazla fotoğrafa ekler.
Çeşitli ayarları kullanarak görüntü formatları arasında dönüştürme yapar.
Fotoğrafları çevirme, döndürme, keskinleştirme, renklendirme gibi yetenekler sahiptir.
EXIF ve diğer bilgileri dijital resimlerden kaldırma özelliğine sahiptir.
Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32 ve 64 bit) desteği

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

3D-Driving-School 6.0

3D-Driving-School – Sürüş Eğitim Yazılımı

 

3D-Driving-School, Paris, Londra, Berlin, Gent, Madrid gibi avrupa şehirlerinin otobanlarında araç kullanma gerçekliğine sahip bir sürüş sümülatörü.

Otoban ve köy yollarında trafik kurallarına uygun olarak araç kullanımını geliştirmek için ve araç sürüş eğitimi için oldukça güzel bir sümülatördür. Aslında bir program olmakla beraber, oyun olarak düşünülebilir. Araba sürüş oyunu şeklinde değerlendirseniz bile, kurallara göre araç kullanımı açısında oldukça faydalı bir eğitim sağlayacaktır. Program için Tüm yeni Direct X özelliklerini desteklemeyen bazı 3B grafik kartları için bazı çözüm ipuçları burada verilmiştir.

G29 iki modda çalıştırılabilir. Bunu yapmak için, direksiyon simidinin başındaki yeşil LED’in solundaki küçük kaydırıcıyı “PS3” e ayarlayın, böylece 3D sürücü okulu 5.x ile uyumlu olarak çalışır. USB direksiyon 10. Windows 7 ve Windows altında özel Logitech sürücüleri desteğine sahiptir. Ayrıca program, direksiyon ve debriyaj uyumludur.

Google Chrome 85.0.4183.121

Google Chrome – Gelişmiş İnternet Tarayıcısı

 

Google Chrome, google tarafından geliştirilen gelişmiş özellikli ücretsiz bir web tarayıcısı. Dünyada en çok kullanılan tarayıcılardan biridir.

Hızlı çalışma ve sekmeli sayfa kullanım kolaylıkları ile ön plana çıkan Google Chrome, bir çok program kurulumu sırasında otomatik olarak kurulmaktadır. Ücretsiz olarak dağıtılan ve en yaygın olarak kullanılan popüler tarayıcılardan biridir.

Aslında çok sayıda web tarayıcısı olmasına rağmen, bir çok web tarayıcı internet explorer alt yapısı ile çalışmaktadır. Oysa Chrome; firefox, opera ve internet explorer gibi kendi başına bağımsız bir tarayıcıdır. Hatta son zamanlarda geliştirilen bazı tarayıcılarda, Chrome alt yapısını kullanmaktadırlar.

Sekmeli sayfa kullanımı, sayfa güvenlik uyarısı, kaldığınız sayfadan devam etme, özel tarama modu ile gizlilik, kısayollar ve sık kullanılanlar özellikleri ile sağladığı kolaylıklar haricinde, yeni eklentiler ilave edebileceğiniz bir tarayıcıdır. En önemlisi, kendi dosya indirme yöneticisi olması ve oldukça hızlı dosya indirme imkanı sağlamasıdır. İhtiyacınız olabilecek diğer eklentileri, Chrome mağazasından edinebilirsiniz.web’de güvenli bir şekilde sörf yaparken kimlik hırsızlığı konusunda koruma özelliğine sahip güvenli bir tarayıcıdır. Sadece tasarımı dışında, en hızlı tarayıcı olduğu konusunda oldukça iddialı ve hız konusunda kullanıcıları tarafından takdir edilmektedir. Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısı olması ve ücretsiz olması konusunda cezbedicidir. Bu sebeple bir çok kullanıcı tarafından recih edilen bu web tarayıcısını mutlaka sizlerde kullanmak istersiniz. Sitemizden Chrome web tarayıcısının en son sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

 

ZHP Cleaner 2020

ZHP Cleaner – Casus Yazılım Silme Programı

 

ZHPCleaner tarayıcı korsanları (Hijackers) mücadele için tasarlanmış ücretsiz bir yazılımdır. Ana amacı Proxy ayarlarını geri yüklemek ve yönlendiren tarayıcıları silmek.

Pop-up’lar, potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar, bazıları tarayıcı araç çubuklarına aşılanmış, bazı meşru ancak gereksiz programları gösteren reklam yazılım programlarını kaldırmayı amaçlamaktadır. Temel amacı proxy ayarlarını geri yüklemek ve yönlendiren tarayıcıları silmek.

Pop-up’lar, potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar, bazıları tarayıcı araç çubuklarına bulaşmış, bazı meşru ancak gereksiz programları gösteren reklam yazılım programlarını kaldırma için kullanılmaktadır. Bir çeşit tarayıcı casus yazılım silme ve antimalware programı niteliğinde olup, tavsiye edilebilir bir programdır. 

OpenCart 3.0.3.6

OpenCart – Online Satış Sitesi Alt Yapısı

 

OpenCart, En iyi ücretsiz ve açık kaynaklı e-ticaret kurulum paketidir. Çevrimiçi satış sitenizi oluşturmak, ölçeklendirmek ve işletmek için ihtiyacınız olan her araca sahiptir.

Profesyonel satış sitesi kurmak için bulunmaz bir CMS platformu olarak öne çıkmaktadır. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olmasa da, biraz eğitim veya deneme ile kolay hale gelebiliyor. Bu kurulum paketi ile yapacağınız sitelerin, online satış için bütün modülleri bulunmaktadır. Bu modüllerin bazıları ücretli iken, bazıları ücretsiz olarak temin edilebiliyor.Tüm ödeme metodları ve kargo modülleri ile uyumludur. Biraz düzenleme bilgisine sahip olanlar, default temayı kendi zevkine göre düzenleyebilir yada, ücretli temalardan uygun fiyata temin edebilirler. Ayrıca ülkemizde tema ile sınırsız destek alabilirsiniz. Online satış sitesi kurmak için büyük bir çoğunluğun tercih ettiği bu site kurulum paketini sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

 

KMSpico 11.2

KMSpico – Windows ve Office Etkinleştirme

 

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak, bu KMS teknolojisi Microsoft tarafından, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç için tanıtılmıştır.

Bu anahtarların aynı ekip tarafından genel kullanım için yayınlandığını söyleyebilirsiniz. KMSPico, Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bu teknolojilerin yazılımıdır. Her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibidir.! Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office’i etkinleştirmenize de yardımcı olur.MS Office’in yeni sürümlerinin tüm özelliklerini kullanabilmek için etkinleştirilmeleri gerektiğini biliyorsunuz. Birkaç gün deneme süresiyle geliyor. Deneme bittiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu yüzden bu aktivatör onu etkinleştirmek için de yararlıdır. Windows Movie Maker kullanıyorsanız pencereleri etkinleştirmiş olmanız gerekir, o zaman bilgisayarınızda çalışır, bu nedenle çoğu kişi bu nedenle pencereleri etkinleştirir.

Not: Sıkıştırılmış dosya şifresi: 12345  Ayrıca; Programı kullanmak i.in antivirüs programını “Disable” etmeniz gerekiyor.

 

 

 

Advanced System Optimizer 3.9.3645

Advanced System Optimizer – Windows Bakım Programı

 

Advanced System Optimizer, Windows için en güçlü temizleme ve optimizasyon yazılımıdır. Tüm Windows optimizasyon ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı, kullanımı kolay bir çözüm sunar.

Bu program, bilgisayarı optimize etmek için pek çok modülü içerisinde barındırır. Bu modüller sayesinde tek program ile birden fazla optimizasyon seçeneğini gerçekleştirirsiniz. Bilgisayarınızın sabit sürücüsünü temizleyerek ve Windows’u çok daha hızlı hale getirmek mümkündür. Yapacağınız bakım işleri sayesinde, önemsiz ve eski dosyaları depolamanızdan kaldırmak, daha hızlı yanıt ve yükleme süresiyle bilgisayarın hızını arttırmak için size avantaj sağlayacaktır.

Ayrıca, sisteminize veya verilerinize bulaşmadan önce tüm kötü amaçlı dosyaları tespit etme ve kaldırma özelliklerini kullanmanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları ve Truva atlarını uzak tutmak için ayrıca bu programı kullanabilirsiniz. Bu program ile Windows bilgisayarın yeni gibi çalışmasını sağlama imkanı bulacaksınız. Bilgisayarınızı kolaylıkla korumak ve optimize etmek için yerleşik yardımcı programlarla birlikte tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

PROGRAM İNCELEME VİDEOSU

TeamViewer 15.10.5

TeamViewer – Uzaktaki Bilgisayara Erişim Programı

 

TeamViewer, iki bilgisayar arasında uzaktan bağlantı kurabilmenizi sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde uzaktan yardım ve destek sağlayabilirsiniz.

Bir çok durumda bizler de zaman zaman kullandığı bu yazılım ile, uzaktaki arkadaşlarımızın bilgisayar konusunda oluşan sorunları için  çözüm desteği sağlamışızdır. Bu yazılım ile karşılıklı bağlanabilmek için, her iki bilgisayarda da bu yazılımın kurulu olması gerekmektedir. Karşılıklı olarak girilecek şifrelerle güvenli olarak bağlantı sağlayabilirsiniz. Bağlantı kurmanız sadece bir kaç saniye içerisinde gerçekleşir.

Bağlantı gerçekleştikten sonra, sanki karşı taraftaki bilgisayarın karşısında oturuyormuş gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program ile uzak yardım dışında, bu yazılım sayesinde farklı iki yerdeki bilgisayarlarınızı yönetebilirsiniz. Bir çok yazılım firmaları tarafından, yazılımlara entegre edilerek, iş ile ev veya ofis ile fabrika arasında ki bilgisayarları yönetme imkanı sağlamaktadırlar.

Özellikle cari muhasebe otomasyonu kullanan firmalar, ofisten depodaki bilgisayara veya depodan ofisteki bilgisayara bağlanmak, muhasebe giriş çıkışlarını yönetmek için bu programı kullanabilirler. Bunun dışında, firmalar çeşitli stok otomasyonları ile beraber, depo mağaza departmanları arasında sipariş giriş ve çıkışlarını yapabilmektedirler.

Bu program, uzak bilgisayara erişim amaçlı olarak kullanılan bir çok program içerisinden en popüler olanlardandır. Ücretsiz ve Türkçe olması özelliği ile en çok indirilenler arasındadır.Özellikler:

 Ömür boyu lisans
 Hepsi Tek Bir Pakette çözümü
 Hızlı yatırım geri dönüşü
 Ücretsiz Host bilgisayar kurulumu
 En yüksek güvenlik standartları
 Sorunsuz çalışma – güvenlik duvarları aktifken bile
 Optimum performans

 

Brave 1.14.84

Brave – Ücretsiz İnternet Tarayıcısı

 

Brave, reklam engelleyici, özel sekmeler ve pop-up engelleyici ile hızlı, güvenli özel web tarayıcınızdır.

Bu tarayıcı alt yapısı Chromium’a dayanmaktadır ve bu nedenle farklı web standartlarıyla oldukça iyi başa çıkmaktadır. Tarayıcı modern ve düzenli görünüyor. Entegre reklam engelleyici, HTTPS Everywhere güvenlik özelliği gibi özellikler varsayılan olarak etkinleştirilir. Üçüncü taraf çerezler de varsayılan olarak engellenir. Özellikle reklamları engellemek, web sayfalarının biraz daha hızlı yüklenmesi anlamına gelir.

Güvenilir siteler, arama çubuğundaki Cesur simgesi kullanılarak reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak beyaz listeye eklenebilir. Buna ek olarak, Google’dan daha anonim olan DuckDuckGo arama motoru varsayılan olarak etkinleştirilir, yalnızca “İzleme” ayarı ve Almanca menü dili manuel olarak yapılmalıdır. Web sitelerinin ve reklamların büyük bölümü sizi tanımlamaya çalışan yazılımlar içerir. Web üzerindeki her hareketinizi izlemek istiyorlar. Brave tüm bunları engeller ve özgürce gezinmenizi sağlar.NOT:Brave Android sürüm ve Brave iPhone sürümü de bu sayfadan indirebilirsiniz.

 

 

DriverPack Solution Online 17.11.28

DriverPack Solution Online- Online Driver Kurulumu

 

DriverPack Solution Online, sürücüleri internetten bulup indirmek ve aygıt sorunlarını onarmak için kullanılır.

DriverPack ile ilgili kurulum dosyasını masaüstüne indirip tıklamanız yeterlidir. Gerisini program sizi yönlendirecektir. Son derece hızlı bir şekilde sizi sonuca götürecek olan bu program, sürücü taramalarını ve güncellemelerini online olarak yapar. Daha sonra online olarak sürücüleri güncelleme ve problemli aygıt sorunlarını giderme işlemlerinin tamamlanması ile beraber, bilgisayarı ‘Restart’ ederek işlemi bitireceksiniz. Hepsi bu kadar.Not: Programın virüs taramasından geçirilmesini öneririz.

 

 

Fornext Free 1.65.18

Fornext Free – Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

 

Fornext Free, küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhasebe işlerine yardımcı olabilecek ücretsiz muhasebe programı.

Aslınada sitemizde de daha önce yayınladığımız Verim Free programı ile bire bir aynı görünüme ve kullanım özelliklerine sahip bir programdır. Verim Free bir süre önce program ile ilgili hizmetini durdurmuş, o güne kadar kullananların kullanmaya devam edebilecekleri ile ilgili bildirimde bulunmuştu. Fakat indirme linkini kaldırmamakla beraber, sitesinden programı indirenler hayal kırıklığı yaşadılar. Çünkü güncellenen son sürüm, programın kullanımına kısıtlama getirmişti.

Bir süre yaşanan kaostan sonra, youtube kanalında bulunan ziyaretçilerimizin araştırması sonrası, bu programı bulmayı başardık. Fakat programın bütün her şeyi bire bir aynı. Sadece tema rengi farklı ama kullanımı, menüleri, özellikleri tamamen aynı. Aynı firma el mi değiştirdi? Başka bir firma programın haklarını mı aldı bilemeyiz fakat Verim Free kullanıcıları bu programın ücretsiz olarak sağladığı kullanım kolaylığını gördüler. Fornext Free  ile, Stok tanımlama, stok oluşturma, cari kart tanımlama, cariye ürün satışı, cariden tahsilat, banka tanımlama, kasa tanımlama, personel tanımlama ve müşteri hareketleri ile ilgili eksterler ve raporlar alabilirsiniz. Bu programa benzer özellikteki ücretli programlar piyasada 1000-1500 TL gibi fiyatlara satılıyorken, bu program son derece kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

 

Reduce Memory 1.3

Reduce Memory – RAM Optimizsyon Programı

 

Reduce Memory, ek yapılandırma gerektirmeyen ve bir kullanıcı arayüzü içermeyen  hafif bir uygulamadır. Bu uygulama ile bellek kullanımını en iyi hale getirirsiniz.

Çok fazla program bilgisayarınızın RAM’ini (Rastgele Erişim Belleği) kullandığında, sisteminizin yavaşladığını veya yanıt vermediğini görebilirsiniz. Dağınıklığı sistem belleğinizden temizlemek ve tekrar sorunsuz çalışmasını sağlamak için “Belleği Azalt” seçeneğini kullanın. Böylece RAM belleğinizi Windows’ta biraz daha boşaltır.

Programı Normal / kısıtlı kullanıcı veya / O parametresi ile kullanırsanız, geçerli kullanıcı için ve yalnızca Uygulamalar için Bellek boşaltacaktır. Ancak Yönetici ayrıcalıklarıyla kullanırsanız, hizmetler ve Arka Plan çalışma programları için bellek kullanımını optimize edebilir. 

 

NVIDIA GeForce Game Ready Driver 398.36

NVIDIA GeForce Game Ready Driver – NVIDIA Ekran Sürücüsü

 

NVIDIA Dizüstü Bilgisayar Sürücü Programının bir parçası olarak, desteklenen NVIDIA dizüstü bilgisayar GPU’larına kurulabilen bir referans sürücüdür.

Ancak, dizüstü bilgisayarınızın orijinal ekipman üreticisinin (OEM) web sitenizdeki dizüstü bilgisayarınız için sertifikalı sürücüler sağladığını lütfen unutmayın. NVIDIA, dizüstü bilgisayarınız için önerilen yazılım güncellemeleri hakkında dizüstü bilgisayar OEM’inize danışmanızı önerir. OEM’ler, bu sürücünün kullanımından kaynaklanan sorunlar için teknik destek sağlayamayabilir.

Half-Life için Hazır Oyun: Alyx: Yeni Game Ready Sürücüsü Half-Life: Alyx için en son performans optimizasyonlarını, profilleri ve hata düzeltmelerini sağlar. Buna ek olarak, bu sürüm Resident Evil 3, Ghost Recon Breakpoint’in Ghost Experience güncellemesi ve Control ve MechWarrior 5: Mercenaries için NVIDIA DLSS 2.0’ın eklenmesi için de optimum destek sağlıyor.

Desteklenen Ürünler:

GeForce RTX 20 Series (Notebooks)

GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2060

GeForce MX300 Series (Notebooks)

GeForce MX350, GeForce MX330

GeForce MX200 Series (Notebooks)

GeForce MX250, GeForce MX230

GeForce MX100 Series (Notebook)

GeForce MX150, GeForce MX130, GeForce MX110

GeForce GTX 16 Series (Notebooks)

GeForce GTX 1660 Ti, GeForce GTX 1650

GeForce 10 Series (Notebooks)

GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1060, GeForce GTX 1050 Ti, GeForce GTX 1050

GeForce 900M Series (Notebooks)

GeForce GTX 980, GeForce GTX 980M, GeForce GTX 970M, GeForce GTX 965M, GeForce GTX 960M, GeForce GTX 950M, GeForce 945M, GeForce 940MX, GeForce 930MX, GeForce 920MX, GeForce 940M, GeForce 930M

GeForce 800M Series (Notebooks)

GeForce GTX 860M, GeForce GTX 850M, GeForce 845M, GeForce 840M, GeForce 830M

 

Onelee Muhasebe 4.5.9

Onelee Muhasebe – Profesyonel Muhasebe Programı

 

Onelee Muhasebe, firmanızı kurumsal hale getirecek profesyonel bir muhasebe programı olarak tüm işlerinizi görmeye yeter.

Onelee Muhasebe, diğer muhasebe programlarının bir çoğunun aksine, her yıl lisan bedeli ödemenizi gerektirmez. Bir sefer satın alacağınız lisan ile ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz. Program 300 TL’den başlayarak ihtiyaca göre 875 TL’ye kadar beş farklı pakette satılmaktadır. 300 TL’lik Standart paket ile başlayanlar, fark ödemesi ile daha sonra sürüm yükseltebilirler.Onelee ücretsiz kullanımı limitler ile sınırlıdır. Bu limitler dahilinde kullanımında herhangi bir kısıtlama veya süre sınırı yoktur. Limitler dahilinde kullanım yapan müşteriler için lisan bedeli ödeme zorunluluğu yoktur. Diledikleri kadar ömür boyu kullanabilir ve tüm güncellemelerden de faydalanabilirler. Programın E-Fatura ve E-Arşiv modülü yeni güncelleme ile yayına alınmıştır. İnternetten satış yapmak isteyenler için online satış entegrasyonu sağlar.

Sınırlamalar: 100 Cari kayıt limiti – 1000 İşlem kayıt limiti – 20 Adisyon masa limiti – Limitsiz Stok

PROGRAM VİDEOSU

YouTube’a yaş sınırı geliyor

YouTube’a yaş sınırı geliyor

 

YouTube’da içeriklerin bazılarında yaş sınırı bulunuyor ve kullanıcıların bu yaş sınırının üstünde olması gerekiyor. Ancak çok kolayca aşılabilen YouTube yaş sınırı için yeni çalışmalar yapılıyor.

YouTube’da yer alan uygunsuz içerikleri incelemeye yarayan algoritma için birkaç adım daha atılıyor. Yeni planlara göre, bu yılın sonlarından itibaren, YouTube, uygunsuz videolara otomatik olarak yaş kısıtlamaları ekleyecek.

ŞU AN YAŞ KISITLAMASI NASIL?

Bir çocuk kullanıcı eğer İnternet sitesine yerleştirilmiş kısıtlanmış bir videoyu izlemeye çalışırsa, Google onu YouTube’a yönlendiriyor ve burada 18 yaşından büyük olduğunu kanıtlamak için oturum açması gerektiğini belirtiyor.

 

 

En İyi Program Sitesi

Exit mobile version