pyTranscriber 1.5

pyTranscriber – Otomatik Alt Yazı Oluşturma Programı

 

pyTranscriber, videolar için alt yazı oluşturma programı. Kullanımı son derece kolay ve ücretsizdir.

 

Alt yazı dosyası aramak isteyip de bulamadığınızda, bu program size çok iyi bir seçenek sunar. Elinizde bulunan mevcut video dosyasını programın içerisinde import ettikten sonra, çevirmek istediğiniz dili seçerek tek tıkla alt yazı dosyasının oluşmasını sağlarsınız. Yani dosya ve dil seçimi yaptıktan sonra, programın sol alt tarafında bulunan “Transcriber Audio / Generate Subtitles” butonuna basarak kısa bir süre beklemeniz yeterli olacak.

Masaüstüne gelen iki dosyatan .srt uzantılı olan kullanacağınız ses dosyasıdır. Bu dosya ile herhangi bir alt yazı destekli medya oynatıcı kullanarak videonuzu alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Youtube videolara aotomatik alt yazı eklemek için öncelikli tercih edilen programlardan biridir. Tek sorun, ses dosyası dışa aktarımı bittikten sonra bir arıza uyarısı veriyor. Fakat bu durum ses dosyasının yazıya dönmüş olmasına engel değil. Sitemizde bulunan “portable” sürüm en kullanışlı olandır.

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

TOWeb 9.06

TOWeb – Ücretsiz Web Sitesi Tasarım Programı

 

TOWeb yazılımı ile site tasarım kodlama bilgisi yada hiç bir web tasarım eğitimi almadan  çok kolay bir şekilde ihtiyacınıza uygun web sitesi yapmak oldukça kolay olacaktır.

Bu program, site yapmanız için, son teknolojik donanımlara sahiptir. Kendi içerisinde barındırdığı etkileyici şablonları kullanarak, kişisel veya ticari web sitelerinizi yapmanız, bu yazılım ile çok kolay ve pratiktir. Programın en büyük avantajı, hiç bir üyelik ve ücret gerektirmiyor olmasıdır. Bu yazılım ile, e-ticaret siteleri, kişisel blog siteleri, mağaza ürün tanıtım siteleri ve daha bir çok siteleri yapabilirsiniz.HTML5, CSS ve JAVA gibi hassas duyarlı tasarım sistemini içerisinde bulundurarak, yüksek kalitede web sitesi yapmak sizin için çok zor değil artık. Sitenize alışveriş sepeti, resimler, fotoğraflar, videolar, anketler ve daha bir çok özellikler ekleyebilirsiniz. Program ile  herhangi bir abonelik ödemeden çevrimiçi mağazanızı kolayca oluşturmak için eksiksiz bir e-Ticaret çözümü içerir.

Yalnızca birkaç tıkla, ürünlerinizi çevrimiçi satmak için web sitenize harika bir satın alma deneyimi olan bir alışveriş sepeti eklenebilir. Siparişlerinizi, ödemelerinizi (PayPal, Ogone, WorldPay, MoneyBookers, Skrill, SystemPay, WesternUnion, çek, banka havalesi, …), gönderileri ve vergileri gibi… Web sitesi oluşturma programı arayanlar, bunu denemeliler.

Özellikler:
 Kendi içerisinde ücretsiz profesyonel şablonlar.
 Kolay ve sezgisel ara yüz ile canlı içerik düzenleme.
 CSS3 Tabanlı modern Tema Editörü
 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) özelliğine sahiptir
 Çok dilli uluslarası siteler yapabilirsiniz
 Dahili FTP modülü ile dosyalarınızı sunucuya direkt olarak gönderebilirsiniz.
 Google Web Fonts Erişim
 Bir şifre ve captcha doğrulaması ile herhangi bir sayfayı korumak
 İnteraktif özellikleri, ziyaretçilerin sayfalar ya da ürünler hakkında yorum yapmalarını sağlarsınız.

 

 

Windows Repair Toolbox 3.0.2.6

Windows Repair Toolbox  – Bilgisayarı Tamir Etme Programı

 

Windows Repair Toolbox, işlemi daha hızlı, kolay ve düzgün hale getirerek bir Windows sistemini tamir etmenize yardımcı olan taşınabilir bir programdır.

Birkaç türlü Windows sorununu tanılamak ve çözmek için en iyi ücretsiz yazılımı “anında” indirin ve çalıştırın. İki istisna dışında, araç kutusunda bulunan tüm programlar taşınabilir. Araçlar, fonksiyonlarına göre kategorize edilir ve program, çalıştığınız Windows sürümü için doğru sürümü otomatik olarak indirir. Ek olarak, bu araçları güncel tutmanıza yardımcı olacaktır. Önemli Tüm araçları bir kerede (ve ayrıca güncel tutmak için) tek tıklamayla indirebilir, böylece araç kutusunu çevrimdışı bilgisayarlarda kullanabilir veya tüm araçları önceden indirilmiş halde tutabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılımları temizleme, sistem temizleme ve onarma işlemlerini gerçekleştirmek için katılımsız modda art arda çalışmak üzere birkaç araç seçme imkanı sağlar. İşlemin tamamlandığını ve günlükleri içeren bir e-posta daha sonra size gönderilebilir. Onarılacak bilgisayarla ilgili bilgileri görüntüler: CPU sıcaklığı, isim ve% zaman; sistemde kurulu RAM miktarı ve kullanım yüzdesi; Disk modeli, kapasite, temel sağlık kontrolü; sistem bölümünde kalan boş alan miktarı; Windows sürümü ve yükleme tarihi; Sistem açılış zamanı; ve dahası. Bir makineye daha önce hangi virüsten koruma yazılımı yüklendiğini belirlemeye yardımcı olan bir işlevsellik (“AVLeftovers”) içerir. Windows sorunlarını onarmak için gereken her şeye sahip bu programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.PROGRAM VİDEOSU

SteelSeries Engine 2.0.0

SteelSeries Engine – Oyunları Optimize Etme Programı

 

Video oyunlarını seviyorsanız, SteelSeries Engine‘i seveceksiniz. Doğrudan oyun etkileşimlerine izin verir ve arka uç bilgisayar işlemlerini azaltır.

Temel olarak, kullanıcılar sağlık, para, hayat, öldürme ve cephane ile ilgili mümkün olan en iyi çıktıya sahip oyunları verimli bir şekilde oynayabilir. Program tarafından sunulan pek çok kolaylık var. Motor, oyunlarınızın ekranını değiştirmek için gerekli bilgileri sağlar. Bu gibi ayarları özelleştirmenize izin verir, böylece özelliklerinize göre oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.Bu uygulamayı çalıştırmak için çok fazla bilgisayar kaynağına ihtiyacınız yoktur. Oyunlarınızın en iyi performansı göstermesi için mevcut kaynakları optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, bu, birden fazla platformda uyumlu, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Bu size eğlenmek için daha fazla boş zaman verir.

Bu program aynı zamanda oyunları yedekleme imkanı da sağlar. Daha sonra kolay erişim için yedekleme buluta kaydedilir. Ayrıca, ilerlemeniz çeşitli platformlarda senkronize edilebilir ve paylaşılabilir. Oyununuzun tadını tamamen çıkarabileceğiniz birçok kişiselleştirme seçeneği var.

 

 

ContaCam 9.9.17

ContaCam – Güvenlik Kamerası Kayıt Programı

 

ContaCam, Windows için bir güvenlik kamerası kayıt yazılımı ve Live Webcam çözümüdür. FreeVimager, Windows için bir Resim Görüntüleyici ve Editördür.

ContaCam Ürünlerinin odak noktası istikrar ve güvenilirliktir. StreetThis Windows için Video İzleme ve Live Webcam yazılımı, sistem kaynaklarında son derece kolaydır ve gereksiz şişkinlik içermez. Çok kullanıcı dostu ve en ılımlı sistemlerde bile çalışabiliyorken tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar hızlı, hafif ve çok yönlü. Bir kamera ayarlamak için sadece üç kolay adım gerekir:1-Kullanıma karar verin (ON / OFF tuşu ile hareket algılama veya sürekli kayıt)
2-Dost bir kamera adı girin, web görünümünü ve dilini seçin
3-Dosyaları sabit diskinizde ne kadar tutacağınızı yapılandırma

Özellikler:

24 saat harekete duyarlı kayıt.
Hareket anını gösteren e-posta gönderme.
Paralo korumalı dahili web sunucusu.
Sınırsız paralel kamera bağlayabilme.

Free USB Guard 1.71

Free USB Guard, bilgisayarda takılı unutulan USB sürücüler için uyarı verir. Böylece USB’yi kullandığınız bilgisayarda unutmanızı önler.

İş bilgisayarına veya arkadaşınızın evine takılı olan USB flash sürücüyü bilgisayardan çıkarmayı unuturmusunuz? DVD okuyucusunda / yazıcıda her zaman bir diski mi unutursunuz? Sorun değil … Free USB Guard, bir flash sürücünün (veya başka bir harici sürücünün) takılı olması veya DVD okuyucuda kapatma veya kapatma işlemi sırasında bir disk bulunması durumunda sizi uyaracaktır! Flash sürücüyü veya dvd diskini çıkarmadan kapatma engellenir.

Harici HDD hakkında not: Yazılım, yalnızca yazılım başlatıldıktan sonra fişleri takılıysa da algılayabilir.
Aksi takdirde, onları ‘bu sürücülerin varlığını izleyiniz’ menüsünde manuel olarak seçebilirsiniz.

Snap Camera 1.12.0

Snap Camera – Wabcam Eğlenceli yüz Efektleri

 

Snap Camera, web kameranız ile kendi görüntünüze efektler ekleyerek eğlenceli hale getirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

İnternet üzerinden sohbet etmek her zamankinden daha kolay hale geldi, her yerde yüksek hızlı bağlantı, insanların gezegenin en uzak yerleri dışında neredeyse her yerde canlı görüntülü sohbetler yapmasını mümkün kılıyor. Görüntülü konuşmaları canlandırmanın eğlenceli bir yolu, sıkıcı bir konuşmayı yepyeni bir seviyeye taşıyabilecek emojiler, filtreler ve lensler kullanmaktır. Görüntülü sohbet deneyiminizi geliştirmenin bu tür bir yolu,  bilgisayarınızın web kamerasını kullanırken yüzünüze lens uygulayan Snap Camera’nın kullanılmasıdır.

Canlı yayın veya görüntülü sohbet için harika bir uygulama

Bu uygulama, kendisini yalnızca bir sohbet geliştirme aracı olmakla sınırlamaz, aynı zamanda Twitch hizmeti gibi canlı bir web kamerası akış geliştiricisi olarak da sınırlandırmaz. Ayrıca, izleyicilerinizin akışınızda kullandığınız Lenslerin kilidini açmasına ve izleyiciler kanalınıza abone olduğunda özel Lensleri etkinleştirmesine olanak tanıyan Snap Camera uygulamasıyla birlikte çalışan güçlü bir Twitch Uzantısına sahiptir.

Diğerlerinin ne gördüğünü tam olarak bilin

Bu programa sahipken, izleyicilerinizin gördüklerinin bir önizlemesini de alırsınız, böylece lensleri karıştırmamanızı ve onları kullanırken iyi görünmenizi sağlar. Giriş videosuna bir Lens uygulamak kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken, kendisi oldukça kapsamlı bir liste olan Öne Çıkan Lensler arasından bir Lens seçmek.

Geniş lens kitaplığından seçim yapın

Programın lens listesi, bazıları Snapchat Lensleri oluşturmak için bir araç olan Lens Studio aracı kullanılarak oluşturulmuş bazı kullanıcılarla çok büyüktür. En sık kullandığınız ve favorileriniz olan lensler bu şekilde işaretlenebilir ve artık her zaman ilk öneriler arasında görünecekleri için onları bulmayı kolaylaştırır. Dahası, belirli bir lensi biliyorsanız, ancak onu aramak çok uzun sürüyorsa, Lens Ara arama çubuğunu tıklayıp ardından ad veya yaratıcı adına göre Lensleri arayabilirsiniz.

 

 

Malware Hunter 1.125.0.723

Malware Hunter – Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı

 

Malware Hunter, Virüs algılama ve koruma yeteneklerinde son noktayı sunmak için tasarlanmış kaliteli bir güvenlik yazılımıdır.

Hiper taramanın getirdiği daha yüksek tarama hızı ile, inatçı kötü amaçlı yazılımları tespit etmenize ve kaldırmanıza ve potansiyel tehlikelere karşı önlemenize yardımcı olur. Sürece yönelik olarak, bu program bilgisayarınızın güvenli çalışmasını sağlayabilir. Hızlı hiper taramalar, inatçı kötü amaçlı yazılımları tespit edip kaldırın, potansiyel tehlikelere karşı savaşmanıza yardımcı olur.Sorunsuz bir şekilde sağlanan en son virüs tanımı güncellemeleri ve tehdit dizinleri ile otomatik güncellemeler gerçek zamanlı koruma sağlar, böylece bilgisayarınız her zaman güncel ve güvenlidir. Ödüllü bir ürün olan Malware Hunter, her türlü tehdide karşı kapsamlı koruma sağlar, verilerinizi korur, gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızın virüssüz olmasını sağlar.

FBackup 9.0.238

FBackup – Ücretsiz Veri Yedekleme Programı

 

FBackup,   önceden kendinizin belirlediği aygıtlara otomatik olarak yedeklerinizi alan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Bu  yazılım kurumsal veya tüzel olarak ücretsiz kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Siz yedekleme işlerini belirledikten sonra, o otomatik olarak bunu halleder. Böylece siz yedek almayı unutsanız bile, o sizin yerinize hatırlar. Yazılım bilgisayarınızın veya yedekleme yaptığınız depolama alanlarının kaynaklarını da düşünen bir yazılım olarak, yedeklediği dosyaları sıkıştırır.Otomatik yedekleme ayarlarını yaparken, yedekleme sonrasında bilgisayarınızın ne yapmasını istiyorsanız kendiniz belirleyebilirsiniz. Bilgisayarın kapanmasını, uyku moduna girmesini veya yedekleri silmesini ön komutla ayarlayabilirsiniz.

Veri yedekleme programı olarak oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bütün yedekleme işlerinizi bu yazılım ile halledebilirsiniz. Programı sitemizden indirip hemen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

PROGRAM VİDEOSU

Glary Utilities 5.165

Glary Utilities – Sistem Hızlandırma ve Optimizasyon Aracı

 

Glary Utilities, Windows işletim sistemi için gerçek zamanlı temizlik taraması yaparak, sistemin daha hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Tüm bilgisayar kullanıcıları da bilir ki; belli bir süre sonra, sık yüklenip kaldırılan programlar ve İnternet izleri yüzünden, sistemde yığınla çöp  dosyalar birikir. Bu çöp dosyalar, zamanla sistemde arızalar veya yavaşlamalara yol açar.

Bu durumdan kurtulmak için ya bilgisayarı formatlamak gerekir, yada yardımcı programlar ile sistem bakımı yapmak gerekir. Maneul olarak bu problemleri çözmek için, sitem bilgisi konusunda son derece profesyonel olmak gerekir. Yine de tek tek sistem ayarlarını tam olarak eski durumuna getirmek mümkün olmayabilir.Kullanıcı arayüzü basittir ve takip etmesi kolaydır. Üç sekme, program güncellemelerinin ve lisansının mevcut durumuna, tek tıklamayla bakım işlevlerine ve beş modüle erişmenizi sağlar. ‘Tek Tıkla Bakım‘ bölümünde, kayıt defteri temizleyicisini, kısayolları düzelticisini, başlangıç ​​yöneticisini, geçici dosya temizleyicisini, iz silgisini ve casus yazılım temizleyicisini yapılandırabilirsiniz.

Tüm özellikleri seçerseniz, program hızlı bir tarama gerçekleştirir ve her işlevin altında kırmızıyla vurgulanan sorunların sayısını ortaya çıkarır. Bilgisayarınızda bu sorunlar varsa (ve genellikle de oluyor), bir sonraki adımınız bunları onarmaktır. Bunu yapmadan önce, herhangi bir sorundan kaçınmak için verilerinizi yedeklemenizi veya bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

Özellikleri:

 Tüm All-in-one bilgisayarların temizliğini yapar
 PC hızını artırır ve sinir bozucu hataları, çökmeleri ve donmaları giderir
 Özellikler tek tıklama işlevselliği ve otomatik kolay seçenekler
 Bilgisayarınızın performansını maksimize etmek için 20’den fazla araç bulundurur.
 Sezgizel arayüz ve şık tasarım
 40.000.000 kullanıcıya hizmet veriyor.
 Tüm bilgisayarlar ile uyumlu

 

 

VLC Media Player 3.0.13

VLC Media Player – Video Oynatma Programı

 

VLC Media Player, açık kaynak kodlu ücretsiz video oynatma programı. DVD, Ses CD, VCD ortamları ile uyumlu çalışmaktadır.

Program neredeyse bütün medya kodeklerini barındırmaktadır. Bu nedenle hemen hemen her formatta video oynatma desteğine sahiptir. Ayrıca müzik dosyalarını dinlemek için de bir çözümdür. Bununla beraber; programın geliştiricisi bu programı Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS, Android gibi hemen hemen tüm işletim sistemlerinde çalışacak şekilde versiyonlarını piyasaya sunmuştur. Sıkıldığınızda kişiselleştirebileceğiniz dış görünüm seçeneklerinden faydalanarak tema değiştirebilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe olmakla beraber, casus yazılım ve reklam içermez.Desteklediği Video Formatları: MPEG-1/2, DivX® (1/2/3/4/5/6), MPEG-4 ASP, XviD, 3ivX D4, H.261, H.263 / H.263i, H.264 / MPEG-4 AVC, Cinepak, Theora, Dirac / VC-2, MJPEG (A/B), WMV 1/2, WMV 3 / WMV-9 / VC-1, Sorenson 1/3, DV, On2 VP3/VP5/VP6, Indeo Video v3 (IV32), Real Video (1/2/3/4).

Desteklediği Müzik Formatları: MPEG Layer 1/2, MP3 – MPEG Layer 3, AAC – MPEG-4 part3, Vorbis, AC3 – A/52, E-AC-3, MLP / TrueHD>3, DTS, WMA 1/2, WMA 3, FLAC, ALAC, Speex, Musepack / MPC, ATRAC 3, Wavpack, Mod, TrueAudio, APE, Real Audio, Alaw/µlaw, AMR (3GPP), MIDI, LPCM, ADPCM, QCELP, DV Audio, QDM2/QDMC, MACE.

Altyazı Desteği: DVD, Text files (MicroDVD, SubRIP, SubViewer, SSA1-5, SAMI, VPlayer), Closed captions, Vobsub, Universal Subtitle Format (USF), SVCD / CVD, DVB, OGM, CMML, Kate.

Giriş Aygıtları: UDP/RTP Unicast, UDP/RTP Multicast, HTTP / FTP, MMS, TCP/RTP Unicast, DCCP/RTP Unicast, File, DVD Video, Video CD / VCD, SVCD, Audio CD (no DTS-CD), DVB (Satellite, Digital TV, Cable TV), MPEG encoder, Video acquisition.

Giriş Formatları: MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3), AVI, ASF / WMV / WMA, MP4 / MOV / 3GP, OGG / OGM / Annodex, Matroska (MKV), Real, WAV (including DTS), Raw Audio: DTS, AAC, AC3/A52, Raw DV, FLAC, FLV (Flash), MXF, Nut, Standard MIDI / SMF, Creative Voice.

Fliqlo 1.8.3

Fliqlo – Masaüstü Saati Ekran Koruyucu

 

Fliqlo, Windows ve Mac OS X için 12 saatlik veya 24 saatlik formatta saati siyah bir arka planda söyleyen çevirmeli saatli ekran koruyucu. Formatın yanı sıra, eski moda çevirmeli saatin boyutu da orijinal boyutun% 25 ila% 125’i arasında özelleştirilebilir.

Bilinen sorun: Fliqlo’nun orijinal Windows sürümü , Flash desteğini kaldıran Windows Güncellemesini (KB4577586) yükledikten sonra çalışmayı durduracak. Flash gerektirmeyen yeni bir Fliqlo sürümü kullanıma sunulmuştur. Yüklemeden önce , Fliqlo’nun eski sürümünü bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekecek, aksi takdirde yeni sürüm çalışmayabilir.

Bu ekran koruyucunun temeli basit: Ekranınızı, yirminci yüzyılın ortalarında icat edilen elektromekanik çalar saatlere çok benzeyen eski moda bir çevirmeli saate dönüştürüyor. Bu saatler, basit ama zarif tasarımları nedeniyle hızla popülerlik kazandı ve zamanı siyah bir arka plana karşı büyük beyaz rakamlarla gösterdi. Bu ekran koruyucunun eğlencesi ve güzelliği, herhangi bir Windows veya Mac OS X bilgisayarı bu kadar zarif ve kullanışlı bir saate etkili bir şekilde dönüştürebilmesidir. Ekran ne kadar büyükse, saat o kadar büyük olur.

UYGULAMA VİDEOSU

FreeVimager 9.9.17

FreeVimager – Resim Görüntüleme ve Düzenleme

 

 

FreeVimager, fotoğraf ve video izlemek ve müzik dinlemek için basit bir araçtır. Program işlevseldir, ancak muhteşem  değildir.

FreeVimager‘ın sezgisel arayüzünden oldukça güzel.  Aslında resim görüntüleme ve düzenleme programı olsa da, aynı zamanda avi video dosyalarını görüntüleme ve ses CD’leri ve ses dosyalarını dinleme imkanı da sağlar. Bu özellikler açısında bakıldığında oldukça güzel bir program olduğunu söyleyebiliriz.Özellikler:

Windows Vista’dan Windows 10’a kadar destekler.
İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dil desteği.
Yakınlaştırma / uzaklaştırma ve sonraki / önceki resim için dokunmatik ekran hareketleri desteği
Google Haritalar’da resim konumunu görüntüleme
jpeg, bmp, gif, tiff (çok sayfalı), png, pcx ve emf formatta resim dosyaları desteği.
Pdf Olarak Kaydet komutu.
Jpeg kayıpsız döndürme ve kırpma.
Tam ekran çoklu monitör desteği: içerik menüsü veya SEKME tuşu ile bir monitörden diğerine geçiş yapma
Yalnızca yürütülebilir sürüm, ayarları aynı dizindeki bir INI dosyasına depolar.
Görüntüleri düzenlerken ve kaydederken tüm meta veriler (EXIF, IPTC, XMP, ICC, …) korunur
Parti modunda EXIF ​​tarih / saat ayarı (kayıpsız bir ayarlamadır)
Jpeg ve tiff dosyaları için IPTC ve XMP tek dosya / toplu düzenleme desteği (kayıpsız bir düzenleme)
Toplu İşleme
Sürükleyerek görüntü konumlandırmalı Baskı Önizleme
Boyut için optimize edilmiş Görüntülerin e-posta ile gönderilmesi
Döndürme, kırpma, yeniden boyutlandırma, keskinleştirme, …
Tam boyutlu önizleme ile Parlaklık, Kontrast, Doygunluk ve Ton ayarı
Canlı yapılandırılabilir Redeye kaldırma aracı
Twain Tiff ve pdf’e birden fazla sayfa tarayın (doğrudan e-posta gönderme imkanı)
PAD dosyası için tıklayınız

 

 

Tweaking.com – Windows Repair 4.11.2

Tweaking.com – Windows Repair

 

Tweaking.com – Windows Repair, bilinen Windows sorunlarının büyük bir çoğunluğunu gidermek için tasarlanmış bir araçtır.

Kayıt defteri hataları, dosya izinleri, Internet Explorer, Windows Güncelleştirmeleri, Windows Güvenlik Duvarı ve daha fazlası ile ilgili sorunlar. Kötü amaçlı yazılımlar ve kötü yüklenmiş programlar, varsayılan ayarlarınızı değiştirerek makinenizin kötü veya kötü çalışmasına neden olabilir. Tweaking.com Windows Repair ile bu sorunların çoğunu düzelten Windows orijinal ayarlarını geri yükleyebilirsiniz.

Ne işe yarar;

Kayıt hataları,
Dosya İzinleri Sorunları
Internet Explorer Sorunları
İnternet Bağlantısı Sorunları
Windows Güncelleme Sorunları
Windows Güvenlik Duvarı Sorunları ve daha fazlası için çözüm sağlar.

İObit Uninstaller 9.6.0.3

İobit Uninstaller – Program Kaldırma Yazılımı

 

Yazılım yükledikten sonra Windows PC’niz yavaş çalışıyor mu? Hiç bir paket program içeren bir program kurdunuz mu? IObit Uninstaller  bu problemleri sizin için çözer.

Birlikte gelen programlar da dahil olmak üzere istenmeyen yazılımları tek bir tıklamayla kaldırmak için tasarlanmıştır. Yeni yükleme izleyicisi, yazılım yüklemesi sırasında yapılan tüm değişiklikleri ileride geri alınabilmeleri için günlüğe kaydederek tüm programları tamamen kaldırmanıza yardımcı olur.

Zamanla bilgisayarınızda kaldırılmış dosyaların geride bıraktığı ve işe yaramayan çöp dosyalar birikerek bilgisayarınızda yavaşlamalar olmasına yol açabilmektedir. Bu yüzden, program kaldırma ve kaldırılan program izlerini kaldırma işleminin tam ve eksiksiz olması, bilgisayarınızda olabilecek muhtemel sistem hatalarını engelleyecektir.Sistem hatalarını engellemekle kalmayıp, aynı zamanda sistem performansına da fayda sağlayacaktır. Kullanılmayan programları bilgisayarda gereksiz olarak tutmak, gereksiz disk alanı işgal etmektir. Bu sebeple kullanılmayan işe yaramayan programları bilgisayardan kaldırmak, disk alanından tasarruf etmenizi sağlar.

PROGRAM VİDEOSU

 

 

En İyi Program Sitesi

Exit mobile version