Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AAA Logo Creator ikon

AAA Logo Creator 2022

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

AAA Logo Creator – Logo Tasarım Programı

 

AAA Logo Creator , markanız için logo tasarlamak adına kullanacağınız bir logo tasarım programı. İçinde bulunan araçlar ile mükemmel logolar hazırlamak son derece kolaydır.

Yeni iş logonuzdan birkaç dakika uzaktasınız! programı hemen indirin. Hiçbir kayıt ya da kişisel bilgi gerekmiyor, o zaman neden denemeyesiniz ki? Web siteniz için logo oluşturun veya yazdırın. Bu programı kullanarak logo yapmak çok kolay! Kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programın içerisinde 500 adet logo şablonu ve 10.000adet logo simgesi bulunuyor.Bu şablon ve simgelerin hepsi düzenlenebilir nitelikte olup, kendi yaratıcı fikirlerinizle birleştirerek inanılmaz logo tasarımı gerçekleştirirsiniz. Piyasada bulunan bir çok logo yapma programları açısından değerlendirdiğimizde, en çok tavsiye edilebilir nitelikteki programlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Programın kullanımı o kadar da zor değil, ancak dikkat çekici özelliklerini keşfetmesi biraz zaman alıyor, bu nedenle yardım bölümüne de göz atmanız şiddetle tavsiye edilir. Çevrimiçi kılavuz, her bir özellik hakkında tonlarca bilgi içerir, bu nedenle bu, hangi özelliğin hangisi olduğunu anlamanın en etkili yoludur.

Bu program piyasadaki herhangi bir Windows sürümünde çalışmakta hiçbir sorunu yaşamaz. Donanım kaynakları konusunda oldukça dostça kalır ve yönetici ayrıcalıkları talep etmeden iyi bir iş çıkarır. Hatta biz bu programı kullanarak bir kaç logo geliştirdik. Programın nasıl kullanıldığına dair aşağıdaki tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

AAA Logo

KULLANIM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

AAA Logo Creator 2022 YAPILAN YORUMLAR

  • Merve
    4 sene önce

    Ücretli olmasaydı iyidi de. Tabiki de ücretli olması normal. Harika bir logo yaptım. Logo yapma programı arıyorsanız tavsiye edebilirim.